آخرین اخبار

جامعه پزشکی در پی خدمت به سلامت مردم است


دکتر آقاجانی گفت: در طرح تحول سلامت، همدلی و مهر پزشکان برای ارتقاء سلامت جامعه و درمان درد دردمندان، بیش از پیش به تصویر کشیده شد.

 

به گزارش وبدا دکتر محمد آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت در پیامی روز پزشک را به جامعه پزشکی کشور تبریک گفت.

در این پیام آمده است: جامعه پزشکی ایران با تأسی از بزرگانی چون رازی و ابن سینا همواره در پی حکمت و دانش اندوزی بوده و از فرصت ها برای خدمت به سلامت مردم نهایت بهره را برده است و طرح تحول نظام سلامت فرصت بزرگی برای پزشکان این مرز و بوم ایجاد کرد. 

از اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ جمع کثیری از پزشکان عمومی در قالب پزشک خانواده در جای جای میهن اسلامی در جهت تأمین بهداشت و درمان مردم قدم برداشتند و شهرها و روستاها را از نعمت سلامت بهره مند ساختند و پزشکان متخصص در بیمارستان ها و کلینیک های ویژه به طور اخص در مناطق محروم کشور در تمامی ساعات شبانه روز در قالب برنامه های متعدد و فراگیر ملی پاسخگوی نیازهای درمانی مردم شدند.

در طرح تحول سلامت، همدلی و مهر پزشکان برای ارتقاء سلامت جامعه و درمان درد دردمندان، بیش از پیش به تصویر کشیده شد و در واقع این طرح فرصتی بود برای حضور آنان که دغدغه ی تسکین آلام بشر را در سر دارند.

مردم ایران اسلامی، از حضور بی نظیر، صادقانه و سراسر مهر پزشکان نفع و فایده برده اند و شاید همین مردم گواه و شاهد بی ادعایی برای تأیید خدمت این عزیزان باشند.

به راستی که به فرموده امام صادق (ع) مردم هیچ شهری از پزشک بصیر مورد اعتماد بی نیاز نیستند. 

ضمن تبریک روز پزشک، امید است که پرچم عزت جامعه پزشکی همواره بر فراز قله های ایمان و تعهد و علم بدرخشد.

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpg

کلیه حقوق متغلق به پایگاه خبری منتشر کننده در
لینک منبع می باشد

لینک منبع