آخرین اخبار

خودتحریمی های ایجاد شده کشور را به قهقرای سال ۳۲ برمی گرداند


نسخه مناسب چاپارسال به دوستان

خودتحریمی های ایجاد شده کشور را به قهقرای سال ۳۲ برمی گرداند

مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان کرمان گفت: در متن سخنرانی های انتخاباتی رئیس جمهور می بینید که تاکید داشته اند همه چیز باید برای مردم شفاف سازی شود اما امروز قراردادهای نفتی که به نفع کشور و پیشرفت ما نیست، محرمانه اند. …

به گزارش ” پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ” حجت الاسلام والمسلمین محسن سنجری بااشاره قراردادهای نفتی، fatf و بحث برجام همچنین پیامدهای این سه مسئله مهم در کشور، گفت: براساس آموزه های دین و آنچه از دل روایات و توصیه های ائمه برمی آید، اگر کسی به مسئولیتی گماشته شود که بداند در آن توانایی ندارد و کم کاری می کند، باقی ماندن در آن مسئولیت خیانت است و هرچه این مسئولیت بزرگتر باشد، خیانت هم بزرگتر است.

خودتحریمی های ایجاد شده کشور را به قهقرای سال ۳۲ برمی گرداند/ تحریم سپاه یعنی تعطیلی انقلاب

مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان کرمان تصریح کرد: با قراردادهایی که امروز منجر به خودتحریمی در کشور شد، متاسفانه به قهقرای همان بلایی بر می گردیم که آمریکا در سال ۱۳۳۲ بر سر ما آورد.

وی بااشاره به تحریم های ایجاد شده برای سپاه پاسداران یا قرارگاه خاتم الانبیا توسط برخی بانک ها مانند بانک سپه، اظهار داشت: آنچه که درپسابرجام مد نظر آمریکایی ها بود، برخی تحت عنوان خودتحریمی در کشور ایجاد کردند؛ تحریم سپاه پاسداران و خاتم الانبیا نیز در همین راستا بود.

حجت الاسلام و المسلمین سنجری با انتقاد از این موضوع عنوان کرد: وظیفه سپاه پاسداران دفاع از انقلاب است و تحریم سپاه یعنی انقلاب تعطیل؛ خاتم الانبیا نیز در کشور محرومیت زدایی می کند که تحریم آن یعنی تعطیلی محرومیت زدایی و آبادانی کشور.

خیانت بزرگ کسانی که دست به خودتحریمی زدند

این مقام مسئول بیان کرد: اگر دست اندرکاران این خودتحریمی با علم و آگاهی دست به چنین کاری زده اند، به کشور خیانت می کنند لذا باید به مردم معرفی شوند و دستشان از این کار کوتاه شود اما اگر با جهالت این کار را انجام داده اند، فاجعه ای است که باید به آنها تذکر داده شود تا هرآنچه دیگران دیکته می کنند اجرا نشود و تحریم دشمنان را تایید نکنند.

شعارهای انتخاباتی دولت در لابه لای قراردادهای محرمانه نادیده گرفته شد

حجت الاسلام سنجری به سخنان رئیس جمهور  وبرخی وزرا در بحث انتخابات و هنگام روی کار آمدن دولت یازدهم اشاره کرد و اذعان داشت: در متن سخنرانی های آنها می بینید که تاکید داشته اند همه چیز باید برای مردم شفاف سازی شود؛ اما امروز قراردادهای نفتی که به نفع کشور و پیشرفت ما نیست، محرمانه اند.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان کرمان خاطرنشان کرد: قراردادهای هواپیمایی، مذاکراتی که در گوشه و کنار انجام می دهند و قراردادهای نفتی محرمانه هستند و این کار، با صحبت های ابتدایی آنها در تناقض است.

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: سپاه ثارلله استان کرمان