آخرین اخبار

داستان استحاله ی سیاسی بعضی ها شنیدنی است


نسخه مناسب چاپارسال به دوستان

داستان استحاله ی سیاسی بعضی ها شنیدنی است

به نظر می رسد برخی استحاله سیاسی شده اند و ۱۸۰ درجه دور زده اند؛ یا اینکه دور نزده اند بلکه از اول اصل اندیشه ی خود را بیان نکرده و حالا نشان می دهند که چه بوده اند و چه می اندیشیده اند و چه میخواهند. …

به گزارش ” پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ” فردی که سالها در راس مسئولیت های خطیر بوده و در بعضی مواقع خود را مدافع تقویت بنیه ی دفاعی کشور می داند اخیرا افاضه کرده برای رشد نیاز به نیروهای مسلح نداریم!!!!

کلمات وی بر خلاف قران، منطق، عقل، شعور، سیاست و جامعه شناسی و… در تقابل با سیاست های استکبار ستیز بنیانگذار انقلاب اسلامی است.
از آن جا که مدیریت دفاعی کشور و سازماندهی نیروها و توسعه ی صنایع نظامی از اجزای مهم بنیه دفاعی هر کشور به حساب می آیند؛ لذا امام راحل (ره) توسعه و تکامل صنایع تسلیحاتی رادر اولویت دوران بازسازی قرار داده اند و فرمودند«با قبول و اجرای صلح، کسی تصور نکند که ما از تقویت بنیه دفاعی و نظامی کشور و توسعه و گسترش صنایع تسلیحاتی بی نیاز شده ایم بلکه توسعه و تکامل صنایع و ابراز مربوط به قدرت دفاعی کشور، از اهداف اصولی و اولیه ی بازسازی است و ما با توجه به ماهیت انقلابمان، در هر زمان و هر ساعت، احتمال تجاوز را مجددا از سوی ابرقدرتها و نوکرانشان باید جدی بگیرم.»
(ص ۹۱ کتاب سیری در اندیشه های دفاعی امام خمینی ره.)
افاضات کسی که می گوید نیاز به نیروی دفاعی نداریم، برخلاف سخنان مقام معظم رهبری است که می فرمایند: همه دستگاه ها اعم از وزارت دفاع تا ارتش و سپاه باید آمادگی های نظامی، دفاعی، سازماندهی های رزمی و آمادگی های روحی خود را روز به روز افزایش دهند و این به منزله یک دستور العمل رسمی است.
و می فرمایند:  امروز بزرگترین تهدید برای جهان و منطقه، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که بدون هیچ مهاری و بدون پایبندی به مبانی و موازین وجدانی و دینی در هر نقطه ای که لازم بدانند دخالت می کنند و کشتار به راه می اندازند.

ایشان حوادث تأسف آور یمن و حمایت آمریکا و غرب از متجاوز را نمونه ای از رفتار ناامن کننده دنیا برشمردند و خاطر نشان کردند: جمهوری اسلامی ایران، بر خلاف قدرتهای بی مهار، امنیت را بزرگترین نعمت الهی می داند و برای حفظ امنیت خود و دیگران، می ایستد و دفاع می کند. (سخنرانی در جمع نیروهای دلاور ارتش در ۳۰ فروردین ۹۴ )

افاضات فرد مذکور در خصوص عدم داشتن نیروی دفاعی و ارتش و سپاه و بسیج مردمی و ناجا و…. صرفا به کهولت سن نیست!!!!!! به نظر می رسد برخی استحاله سیاسی شده اند و ۱۸۰ درجه دور زده اند؛یا اینکه دور نزده اند بلکه از اول اصل اندیشه ی خود را بیان نکرده و حالا نشان می دهند که چه بوده اند و چه می اندیشیده اند و چه میخواهند؛ وگرنه کسی که اندکی با کتاب خدا قران کریم اشنایی داشته باشد می داند که ایات الهی می فرماید آیه «واعدوا لهم ما استطعتم من قوه» به معنای «و هر آنچه می توانید از نیرو فراهم کنید تا به وسیله آن دشمنان خدا و خودتان را بترسانید».
با توجه به معنی و مفهوم آیات ، تقویت نیروها و تسلیحات نظامی در جهت پاسداری از دین خدا و آمادگی همه جانبه در برابر انواع تهدیدات، استنباط می شود.
دنیای امروز به دست گرگ صفتان و کفتاران ددمنشی ست که اگر فقط احساس ضعفی در یک کشور ببینند همه را به خاک و خون می کشند چه بسا یک کفتار چون سیر شود رها کند و برود و حتی به همنوع خود حمله نمی کند اما وحشی های استکبار به سرکردگی امریکا و اسرائیل امروز نقاب انسانیت بر چهره دارند و چون گرگ درنده خویی می کنند. فردی که دم از این می زند که نیروی مسلح نداشته باشیم که رشد کنیم به چه می اندیشد. آقایان و اقازاده ها هنوز هم چند نفر را به عنوان محافظ همراه خود یدک می کشند.!؟
در این منطقه ی ناامن که هر روز کفتارهای تکفیری و اشرار نامرد , زن و بچه های مردم را قتل عام می کنند، فقط  جوانان پاک نیروهای مسلح هستند که با جان خود و تا شهادت می ایستند و مقاومت می کنند؛ وگرنه در پناه این امنیت اقازاده ها که با خوشی می خورند و در سایه های باغستان های خود خوش می گذرانند، کجا درک می کنند نیروهای مسلح چه سختی هایی در مرزها تحمل می کنند و خم به ابرو نمی اورند.

به بعضی باید گفت چو خیرت نمی رسد شر مرسان. اگر در دفع کفتارهای ددمنش کمک نمی دهی درب به روی این ددمنشان مگشای که ای ساده لوح تو خود قربانی اول می شوی.
م.زارعی

 

انتهای پیام/

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: سپاه ثارلله استان کرمان