آخرین اخبار

دفاع مقدس آیینه مقاومت و ایستادگی ملت ایران در مقابل زورگویان استبه گزارش خبرگزاری شباب به نقل از ایرنا،، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه ساوه افزود: در جریان هشت سال جنگ تحمیلی ایران اسلامی با وجود پشتیبانی قوی ابرقدرت ها، و زرمندگان و مردم ولایتمدار کشور با پشتوانه ولایت فقیه دست متجاوزان را قطع کردند.
وی ادامه داد: دفاع بازدارنده حکم قرآن است و امروز به برکت وجود نیروهای نظامی، انتظامی و سپاه و بسیج اقتدار کشور به بهترین شکل حفظ شده است.
به گزارش خبرگزاری شباب به نقل از ایرنا،، امام جمعه ساوه بیان کرد: اقتدار دفاعی و نظامی تنها راه مقابله با زیاده خواهی دشمنان و بدخواهان نظام است و توان دفاعی کشور اجازه دست درازی و تجاوز دشمنان را به این آب و خاک نمی دهد.
حجت الاسلام حسینی اظهار کرد: مقام معظم رهبری بارها در رهنمودهای روشنگرایانه، دفاع همه جانبه و بازدارنده را برای کشور حیاتی عنوان کرده اند و بر آن تاکید دارند.
وی گفت: دفاع یک امر عقلی است که نیاز به استدلال ندارد و امروز ایران اسلامی با توان نظامی و دفاعی خود سبب شده تا متجاوزان فکر باطل و خام حمله نظامی را از سر بیرون کنند.
امام جمعه ساوه گفت: برگزاری یادواره ها و تکریم مقام شامخ شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی در واقع ادامه مسیر مقاومت است و فرهنگ دفاع و ایثار را در جامعه نهادینه می کند.
به گزارش خبرگزاری شباب به نقل از ایرنا،، حجت الاسلام حسینی در بخش دیگری از سخنانش،افزود: متجاوزان به بیت المال باید مجازات شوند و احدی حق دست درازی به حقوق مسلمین و جامعه اسلامی را ندارد.
وی افزود: برخورد با مفاسد اقتصادی و اداری باید از سوی دستگاه های اجرایی در دستور کار باشد و سیستم قضایی کشور با اقتدار در این حوزه ورود کرده است.
امام جمعه ساوه در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار کرد: برای برخورد با مفاسد اقتصادی و اداری همه باید بسیج شوند.
به گزارش خبرگزاری شباب به نقل از ایرنا،، وی ادامه داد: تخریب و توهین در نظام اسلامی جایگاهی ندارد و بی مدرک سخن گفتن و تخریب دیگران با اهداف خاص، شایسته نیست.
حجت الاسلام حسینی با اشاره به مقوله مقدس ازدواج خاطرنشان کرد: ایمان و اخلاق نیکو شرط لازم برای تشکیل نظام خانواده است و تفاوت های فرهنگی، ناسازگاری های اخلاقی و نبود بلوغ فکری و عقیدتی از چالش های استحکام بنیان خانواده است.
امام جمعه ساوه افزود: ولنگاری فرهنگی و چالش های فضای مجازی نیز به عنوان یکی از آسیب های جدی در بحث نظام خانواده است که باید توسط کارشناسان برای نسل جوان تشریح و تبیین شود.
شکست حصر آبادان، جانفشانی های رزمندگان در هست سال دفاع مقدس، آغاز سال تحصیلی جدید و هوشیاری کارگزاران نظام در بحث برجام و بدعهدی آمریکایی ها از دیگر محورهای سخنان خطیب جمعه ساوه بود.
ساوه به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان مرکزی است که در شهرهای نوبران، غرق آباد، ساوه و آوه این شهرستان نماز عبادی سیاسی جمعه برگزار می شود.
/۶۰۱۳/۳۰۷۵/ خبرنگار : حسین مهدی زاده اصفهانی** انتشار دهنده:مژگان حیدری*

منبع: خبرگزاری ایرنا
نشر این خبر لزوما نشانه تایید خبر توسط خبرگزاری شباب نمی باشد

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpg