آخرین اخبار

راهیان نور

اعزام ورزشکاران بسیجی به اردوی راهیان نور شمال غرب کشور

تعداد ۸۰ نفر از ورزشکاران بسیجی(۴۰ نفر ورزشکاربسیجی شهرستان پارس آباد و تعداد ۴۰ نفر ورزشکاربسیجی شهرستان مشگین شهر ) حامل ۲ دستگاه اتوبوس و۱ دستگاه خودرو سبک از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور به مدت ۲ روز بازید نمودند

باسمه تعالی

با صلوات بر محمد و آل محمد و با احترام ، بدینوسلیه   تعداد ۸۰ نفر از ورزشکاران  بسیجی(۴۰ نفر ورزشکاربسیجی  شهرستان  پارس آباد و تعداد   ۴۰ نفر ورزشکاربسیجی   شهرستان مشگین شهر ) حامل ۲ دستگاه  اتوبوس و۱ دستگاه خودرو سبک از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور به مدت ۲ روز   بازید نمودند .
که هدف از اعزام کاروان های راهیان نور ترویج فرهنگ یثار شهادت و آشنایی ورزشکاران بسیجی و جامعه هدف با مناطق عملیاتی شمال غرب کشور   در دوران هشت سال دفاع مقدس می باشد.
رحیم زاده مسئول اعزام بسیجیان ورزشکار استان ابرازداشت: اعزام بسیجیان ورزشکار به مناطق جنگی در واقع خط بطلانی بر توطئه‌های فرهنگی دشمنان نظام اسلامی و یکی از برنامه‌های فرهنگی عمیق و تأثیر‌گذار این سازمان  بوده و جهت شناساندن شهید شاخص ورزش کشور در سال۱۳۹۵شهید پهلوان اسماعیل اعلمی به جامعه مخاطب می باشد.
وی ادامه داد: اردوهای راهیان نور با حضور فعال بسیجیان ورزشکار همه ساله به صورت بسیار چشمگیر برگزار می شود که در این راستا ثمرات بسیارارزشمندی را با خود به همراه دارد
رحیم زاده در پایان گفت: با یاداوری خاطرات دفاع مقدس ورشادت ها و دلیرمردی های رزمندگان اسلام در اردوهای راهیان نور می توان از جاننثاری و فداکاری شهدا، جانبازان و ایثارگران قدردانی کرده و فرهنگ ایثار را درجوانان و نوجوانان ورزشکار به درستی ترویج کرد.

در پایان از  مدیر کل ورزش و جوانان استان و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های پارس آباد و مشگین شهر به جهت همکاری و مساعدت در این برنامه تقدیر و تشکر به عمل می آید.

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgلینک منبع