آخرین اخبار

ورزشکاران افتخار آفرینان شهرستان هستند /اساسی ترین مشکل شهرستان نبود همدلی و تعامل بین مردم است

معاون استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با هیات های ورزشی شهرستان که با حضور ستوده معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد ضمن تشکر از زحمات آنها گفت: ورزشکاران افتخار آفرینان شهرستان هستند .

وی گفت: مرند با دارا بودن ۴۱ هیات ورزشی پیشتاز ورزش در استان است و این حرکت ورزشی در شهرستان باید بهتر از گذشته باشد .

راستگو با اشاره به اینکه به دولت نگاه ویژه ای به امور ورزش و جوانان دارد افزود:دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به امور ورزش و جوانان دارد و با وجود منابع مالی کم توانسته اقدامات موثرتری در این حوزه داشته باشد .

وی با اشاره به بودجه شهرستان در سالجاری افزود: بودجه شهرستان در سالجاری از محل تملک دارئیها ۳۷ درصد افزایش داشته و در کل مبلغ ۱۸ میلیارد تومان شده و با وجود این اعتبار نمی توان پروژه جدیدی را تعریف کرد و اولویت اصلی اتمام پروژه های نیمه تمام در شهرستان است .

وی گفت:دولت در حوزه ورزش و جوانان اقدامات خوبی را انجام داده که در سایه همدلی ورزشکاران با دولت بوده است .

راستگو در ادامه سخنان خود با اشاره به عمده مشکل شهرستان بیان داشت: از اساسی ترین مشکل این شهرستان نبود همدلی و تعامل بین مردم است که مانع توسعه شده است .

وی افزود:مرند نیاز به توسعه همه جانبه در تمامی زمینه ها دارد و خود مردم باید زمینه توسعه را فراهم کنند .

راستگو تصریح کرد :در حوزه ورزش ، سلامت و بهداشت فردی افراد از مهمتر است و در این زمینه باید هم افزایی در ورزش صورت گیرد و همه نهادهای حاکمیتی باید از حوزه ورزش شهرستان حمایت کنند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: در جهت سلامت و بهداشت فردی جامعه از ورزش و ورزشکاران حمایت می کنم.

در ابتدای این جلسه الهیار پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان طی سخنانی با اشاره به عملکرد حوزه ورزش شهرستان گفت: بودجه عمرانی حوزه ورزش در ۶ ماهه سال ۹۴ ، ۱۴۶ میلیون تومان بوده که صرف توسعه ورزش شده است.

وی گفت: جمع مبلغ واریزی تا آخر مهر ماه سالجاری از محل اعتبارات فصل پنج ۱۷۸ میلیون تومان بوده که از این مبلغ ۵۱ میلیون تومان آن به حساب بیمه واریز شده و مبلغ ۴۸ میلیون تومان جهت کمک به هیاتهای ورزش واریز شده است .

الهیارپور بیان داشت: بازسازی و مرمت سالنهای ورزشی ، بهسازی سیستم آب چمن ورزشگاه ،بازسازی سالنهای ورزشی ، تزریق اعتبار به هیاتهای ورزشی ،برگزاری جلسات متعدد در حوزه ورزش و جوانان از عمده فعالتیهای این اداره است.

DSC_0002 DSC_0005 DSC_0007 DSC_0012 DSC_0022

منبع :پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری
نشر این خبر لزوما نشانده تایید خبر توسط شباب نمی باشد وجهت دریافت اخبار تکمیلی به سایت منبع مراجعه نمایید

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpg