آخرین اخبار

وضعیت آب و هوای استان بوشهر در تاسوعا و عاشوراپیام مساعدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا طی امروز و فردا است و برنامه‌های روزهای تاسوعا و عاشورا در استان بوشهر به‌صورت مطلوب برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: جهت باد متغیر غالباً شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت هشت تا ۳۰ کیلومتر در ساعت است و ارتفاع موج نیز بین۳۰ تا ۶۰ سانتیمتر خواهد بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: سه‌شنبه و چهارشنبه آسمان استان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و احتمال مه صبحگاهی و در اواسط روز گاهی وزش باد است.

وی با اشاره به اینکه برای روز پنجشنبه آسمانی صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و گاهی گرد و خاک در برخی نقاط پیش‌بینی می‌شود، افزود: روز جمعه نیز آسمانی صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و در برخی نقاط مه صبحگاهی خواهیم داشت.

مساعدی در ارتباط با سرعت باد در روزهای آینده گفت: روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه سرعت باد بین هشت تا ۳۰ و در بعضی ساعات تا ۳۶ کیلومتر بر ساعت خواهد بود و روز پنجشنبه نیز سرعت باد بین ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر و در برخی ساعات ۴۲ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
نشر این خبر لزوما نشانه تایید خبر توسط خبرگزاری شباب نمی باشد

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpg