آخرین اخبار

پیشکسوتان جهاد و شهادت مرد عمل بودند و همیشه نیز خواهند بود


  • به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان، سردار عین‌الله نریمانی ظهر امروز در مراسم روز قشر بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت که در سالن شهدای گمنام سپاه ناحیه سنندج برگزار شد، اظهار داشت: شجاعت، شهادت‌طلبی، رشادت، ایثار و از خودگذشتگی از مهم‌ترین خصلت‌های بارز پیشکسوتان جهاد و شهادت بوده و زبان از بیان ویژگی‌های این عزیزان قاصر و ناتوان است.

 

وی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری جهاد کبیر از وظیفه خطیر پیشکسوتان جهاد و شهادت است و معظم له بر این مورد تأکید ویژه دارند.

 

سردار نریمانی بیان کرد: روشنفکری و داشتن بصیرت نسبت به گذشته و حال، از تأکیدات رهبری است و باید به آن توجه ویژه شود.

 

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۲ بیت‌المقدس کردستان تصریح کرد: دفاع مقدس گنجینه تمام‌نشدنی است و اقتصاد، فرهنگ، پیشرفت علمی و امنیت کنونی جامعه ایران همه و همه در دوران دفاع مقدس شکل گرفته و پایان‌پذیر هم نیست.

 

وی با بیان اینکه دفاع مقدس در سه وضعیت پشت سر گذاشته شد، افزود: دفاع، حمله و تثبیت این سه وضعیت مهم بودند که در دفاع مقدس انجام شد.

 

سردار نریمانی خاطرنشان کرد: صدام در جنگ تحمیلی از سه محور جنگ  را برعلیه ایران آغاز کرد و هدف او نیز جداکردن برخی از مناطق ایران و تصرف آن بود.

 

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۲ بیت‌المقدس کردستان افزود: در این زمان نه ارتش سازمان درستی داشت و نه سپاه هنوز گردان‌های منسجمی تشکیل داده بود اما با مقاومت و از خودگذشتی رزمندگان اسلام جنگ اداره شد.

 

وی افزود: امروز نسبت به گذشته وظایف مهم‌تری برعهده داریم و واقعاً چشم امید مقام معظم رهبری و ملت ایران به بینش سیاسی و روشنگری پیشکسوتان جهاد و شهادت است.

 

سردار نریمانی بیان کرد: نباید از یاد برده شود که برای شهادت و ایثار چه تلاش‌هایی انجام شد  و اکنون در چه شرایطی هستیم.

 

فرمانده لشگر ۲۲ بیت المقدس با تأکید بر اینکه عزت نظام اسلامی هدف غایی همه ما است، عنوان کرد: امروز هرچه داریم از امنیتی است که شهدا و ایثارگران آن را رقم زدند.

 

وی با اشاره به رشادت‌های رزمندگان نیروی انتظامی در هشت سال جنگ تحمیلی گفت: یکی از مواردی که در برنامه‌های سالگرد دفاع مقدس مورد غفلت واقع شده جانفشانی رزمندگان نیروی انتظامی  و مخصوصاً لشگر ۲۸ روح‌الله است که از این لشگر کمتر یا می‌شود.

 

وی در پایان افزود: پیشکسوتان جهاد و شهادت مرد عمل بودند و همیشه نیز خواهند بود.

 

انتهای پیام/۶۴۶۶

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان