آخرین اخبار

۲ برنامه فرهنگی و مذهبی در شهمیرزاد اجرا شد


به گزارش خبرگزاری فارس از شهمیرزاد، صبح امروز تجمع بزرگ و مردمی حجاب و عفاف به همت ستاد مردمی حجاب و عفاف شهمیرزاد برگزار شد؛ ابتدا همایش پیاده‌روی بانوان از بلوار امام خمینی (ره) به سمت میدان امام انجام گرفت و تجمع در میدان امام صورت پذیرفت.

از برنامه‌های اجرا شده این تجمع بزرگ، قرائت قرآن، خواندن اشعاری در وصف حجاب توسط ثابت اسماعیل‌پور شاعر شهمیرزادی و سخنرانی حجت‌الاسلام علی‌اکبری، قرعه‌کشی و اهدای جوایز به شرکت‌کنندگان بود.

همچنین بیست و دومین یادواره شهدای شهر شهمیرزاد و دومین یادواره شهدای بخش شهمیرزاد در سالن ورزشی شهید عباسعلی آرو شهمیرزاد برگزار شد.

در یادواره شهدای بخش شهمیرزاد که امام جمعه شهمیرزاد، امام جمعه درجزین و روحانیون، نماینده مجلس و مسؤولان دستگاه‌های اجرایی بخش شهمیرزاد و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و قشرهای مختلف مردم شهمیرزاد حضور داشتند، یاد و خاطره شهیدان گرامی داشته شد.

دومین یادواره شهدای بخش شهمیرزاد با گرامیداشت یاد و نام سرداران شهید احمد صادقی شهمیرزادی، حجت‌الاسلام سیداحمد نبوی‌چاشمی و حجت‌الاسلام سیداسماعیل طباطبایی و محمدتقی عظیمی و ۱۷۵ شهید بخش شهمیرزاد، پنج لاله گمنام شهمیرزاد و دو شهید مدافع حرم برگزار شد.

انتهای پیام/۷۴۰۲۰/چ۲۰

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpg

منبع: خبرگزاری فارس