آخرین اخبار

۸ عضو گروهک منحله دموکرات در سردشت به هلاکت رسیدند


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان، عزیز حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، در درگیری روز گذشته میان تنی از اعضای حزب منحله دموکرات با سربازان گمنام امام زمان (عج) اشاره کرد و اظهار داشت: این درگیری در روستای کانی سیو شهرستان سردشت رخ داد و سبب به هلاکت رسیدن ۸ تن از اعضای عضو ضد انقلاب شد.

 

فرماندار سردشت گفت: خوشبختانه در این درگیری تلفات جانی به هیچ یک از نیروهای مدافع جمهوری اسلامی ایران وارد نشد.

 

وی تصریح کرد: نیروهای نظامی و امنیتی در شمال غرب کشور پیوسته تحرکات اشرار و گروهک‌های ضد انقلاب را رصد می‌کنند و با واکنش به موقع به تحرکات آنان اجازه هیچ گونه اخلال در امنیت منطقه را به کسی نمی‌دهند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان، وزارت اطلاعات نیز در این خصوص بیانیه‌ای صادر کرده است.

 

متن این اطلاعیه به شرح زیر است: به توفيق الهي و عنايت حضرت بقيه الله الاعظم (عج) شب گذشته تيم ۱۲ نفره اشرار مسلح كه با حمايت و خط دهي عربستان سعودي و كشورهاي فرامنطقه اي قصد اقدامات ايذايي و خرابكارانه در داخل كشور را داشتند متلاشي شد.

 

اين تيم كه مسلح به سلاح هاي سبك و نيمه سنگين بود و قصد داشت سلسله اقدامات ايذايي را در داخل كشور انجام دهد كه به لطف خدا با اقدامات اطلاعاتي و عملياتي سربازان گمنام امام زمان (عج) با همكاري سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در مناطق مرزي سردشت تحت كنترل قرار گرفته و متلاشي شد.

 

انتهای پیام/۶۴۶۶
 

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان