خانه » آخرین اخبار » گروه دنگ شو در تالار وحدت می‌خواند/ طنین کاشی ۱۶ در پایتخت می‌پیچد

گروه دنگ شو در تالار وحدت می‌خواند/ طنین کاشی ۱۶ در پایتخت می‌پیچد

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، گروه موسیقی “دنگ شو” در جدیدترین سری اجرا‌های صحنه‌ای خود با مخاطبانش در تالار وحدت دیدار می‌کند.

اجرا در تالار وحدت برای این گروه موسیقی تلفیقی یک ویژگی مثبت به شمار می‌رود چرا که این روز‌ها این تالار را به هر اجرایی اختصاص نمی‌دهند.

گروه دنگ شو

این گروه موسیقی تلفیقی که به نوعی آغازگر سبکی متفاوت در زمینه ارائه موسیقی توسط گروه‌های مختلف به شمار می‌رود، در کنسرت پیش روی خود مجموعه‌ای از آثار پرطرفدارش را روی صحنه می‌برد.

در کارنامه گروه موسیقی “دنگ شو” آلبوم “اتاق گوشواره” دیده می‌شود که این گروه در کنسرت‌های خود همواره آثار این آلبوم را روی صحنه می‌برد و بنا به درخواست طرفدارانش، در بسیاری از موارد برخی از قطعه‌ها را چند مرتبه می‌خواند. آلبوم “اتاق گوشواره” از ۹ قطعه به نام‌های دنگ شو، یار بیگانه نواز، حلوا، بی خوابی، آبان کاشی ۱۶، ماهی ها، دلبند، سیاهی و پایان تشکیل شده است.

گروه دنگ شو
سال ۱۳۸۳، ایدهٔ تشکیل یک گروه موسیقی با نگرش تازه به ترانه‌های ایرانی و موسیقی مردمی ایران، رضا شایا و طا‌ها پارسا دو برادر ایرانی را بر آن داشت که مطالعات و جستجو‌های خود را در این زمینه، در کنار فعالیت‌های اصلی خود، آغاز کنند. در آن زمان رضا شایا دانشجوی رشتهٔ حقوق بود و طا‌ها پارسا پس از به پایان رساندن درس خود در طراحی شهری به صورت حرفه‌ای مشغول ساخت فیلم و دیگر فعالیت‌های سینمایی و تلویزیونی بود.

گروه موسیقی “دنگ شو” ۲۰ مرداد ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

گزارش از بهاره کنجکاوفرد

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری میزان

درباره samkia

bigtheme
x

شاید بپسندید

ضرورت حسن استفاده از زوار اربعین برای رونق اقتصادی و رشد گردشگری شهرهای مرزی/ در تکمیل زیرساخت‌ها تسریع شود

[unable to retrieve full-text content]منبع:خبرگزاری خانه ملت