خانه » وزارت فرهنگ و ارشاد » صداقت و تعهد ميزان اعتبار رسانه را افزايش مي دهد

صداقت و تعهد ميزان اعتبار رسانه را افزايش مي دهد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند گفت :از رسالت های اصلی هر رسانه صداقت و تعهد در امر اطلاع رسانی است که میزان اعتبار رسانه را افزایش می دهد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند ،همایون قنواتی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و خانواده های خبرنگاران فوت شده رسانه که در سالن اجتماعات هتل کاروانسرای آبادان برگزار گردید اظهار داشت : عدم وجود صداقت و تعهد در رسانه ضربه به رسانه و جامعه است در همین راستا رسانه هایی آمدن ولی که به دلیل عدم صداقت  و تعهد نتوانستند رشد کرده و مخاطب خود را جذب کنند و مجبور به خروج از این فعالیت حرفه ای شدند .

وی بیان کرد : ایجاد فضایی صمیمی مابین  اهالی رسانه امروزه یک ضرورت است تا این انسجام و صمیمیت منافع مردم را به دنبال داشته باشد .

قنواتی به حضور اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی هنری منطقه اشاره کرد و افزود : با شکل گیری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند در این منطقه آزاد تردد اهالی فرهنگ و هنر به استان و وزارتخانه جهت اخذ مجوز ها کاسته و سهل الوصول تر شده و  اکثر فعالیت ها در همین منطقه بررسی و تصمیم گیری می گردد که به مراتب حمایت های بهتری را برای هنرمندان به دنبال داشته است .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند از خبرنگاران درخواست کرد ؛با تشکیل خانه مطبوعات اروند مطالبات صنفی  از قبیل : بیمه ،مسکن و برگزاری مراسم روزخبرنگار و… را خود پیگیری و به نتیجه برسانند.

عکاس :محمد بن رشیدی

پایان پیام.

منبع:وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

درباره samkia

bigtheme
x

شاید بپسندید

نمايشگاه نقاشي چهره به چهره در ايلام گشايش يافت

اخبار ...