خانه » آخرین اخبار » تقدیر از برنامه هوای تازه شبکه افق در جشنواره بین المللی فیلم سبز

تقدیر از برنامه هوای تازه شبکه افق در جشنواره بین المللی فیلم سبز

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی شبکه افق، مراسم اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز جمعه ۲۴ شهریورماه با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و با معرفی و تقدیر از آثار برتر برگزار شد.

در این مراسم از برنامه های تلویزیونی شبکه های یک، دو و افق تقدیر شد.

برنامه تلویزیونی «هوای تازه» نماینده شبکه افق در بین برگزیده ها بود و منصوره وفایی زاده تهیه کننده این برنامه، لوح تقدیر خود را از مرضیه برومند و رخشان بنی اعتماد اعضای شورای سیاست گذاری و داوران جشنواره دریافت کرد.

«هوای تازه» برنامه ای است که از حدود دو سال گذشته تولید و پخش آن از شبکه افق آغاز شد و در هر قسمت به یکی از موضوعات زیست محیطی و راهکارهای مردمی و خودجوش برای رفع مشکلات در این حوزه می پردازد.

این برنامه دارای بخش های متنوعی است که از آن جمله می توان به مستندی پیرامون مشکلات یا مسائل زیست محیطی در چهارگوشه ایران، گفت وگو با کارشناسان و گزارش هایی پیرامون فعالیت زیست محیطی اشاره کرد.

«جشنواره بین المللی فیلم سبز» مهمترین رویداد فرهنگی، هنری و محیط زیستی کشور در سال ۱۳۷۷ پایه گذاری شده و تاکنون پنج دوره آن برگزار شده است. مهمترین اهداف این جشنواره ترویج فرهنگ حفاظت محیط زیست و تشویق، تولید، شناسایی و ترویج آثار و فعالیتهای هنری و فرهنگی ارزشمند و با کیفیت و موثر در جهت استقرار این فرهنگ است. این جشنواره از دوره پنجم به شبکه جهانی جشنوارههای سبز بین المللی پیوسته و اعتبار بین المللی قابل توجهی یافته است.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری میزان

درباره samkia

bigtheme
x

شاید بپسندید

ضرورت حسن استفاده از زوار اربعین برای رونق اقتصادی و رشد گردشگری شهرهای مرزی/ در تکمیل زیرساخت‌ها تسریع شود

[unable to retrieve full-text content]منبع:خبرگزاری خانه ملت