خانه » آخرین اخبار » هنوز برای سریال موسی(ع) با من تماس نگرفته‌اند/کارم در سریال آشوب تمام شد

هنوز برای سریال موسی(ع) با من تماس نگرفته‌اند/کارم در سریال آشوب تمام شد

محمود پاک‌نیت بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص حضور خود در سریال “آشوب” گفت: به تازگی فیلمبرداری بخش‌هایی که من در سریال “آشوب” داشتم به پایان رسیده اما تصویربرداری بخش‌های دیگر کار همچنان ادامه دارد.

وی با تمجید از متن و فیلمنامه سریال آشوب ادامه داد: سریال آشوب بسیار گیرا است و قصه دلنشینی دارد. مطمئن هستم که مخاطب بعد از دیدن چند قسمت ابتدایی جذب اثر شده و ادامه سریال را دنبال می‌کند. کارگردان این مجموعه امیر پوروزیری با اینکه کار اول خود را تجربه می‌کرد اما فردی بسیار با استعداد و توانمند بود.

محمود پاک نیت

بازیگر سریال “یوسف پیامبر(ص)” درباره احتمال بازگشت خود به سینما افزود: من نرفته‌ام که بخواهم باز گردم. هر روز و هر هفته فیلمنامه‌های زیادی به من می‌رسد و آنها را مطالعه می‌کنم اما هیچکدام مرا برای بازی جذب نمی‌کند. من عاشق سینما و بازیگری هستم اما فیلمنامه خوب کجاست که بازی کنم.

وی دلیل موفقیت آثار سریالی که در آنها حاضر بوده را اینگونه وصف کرد: من همواره آثاری را انتخاب می‌کنم که قصه درست داشته باشد. وقتی قصه درست باشد همه چیز در امتداد آن به درستی پخته می‌شود. مثلاً آثاری مثل روزی روزگاری، یوسف پیامبر(ص) و پشت کوه‌های بلند از لحاظ داستان بسیار پخته و قوی بودند.

محمود پاک نیت

پاک نیت با اشاره به علاقه خود برای بازی در سریال موسی(ع) خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی برای شروع این سریال شده و من هم آنها را شنیده ‌ام اما هنوز برای بازی در این اثر با من تماسی گرفته نشده است.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری میزان

درباره samkia

bigtheme
x

شاید بپسندید

ضرورت حسن استفاده از زوار اربعین برای رونق اقتصادی و رشد گردشگری شهرهای مرزی/ در تکمیل زیرساخت‌ها تسریع شود

[unable to retrieve full-text content]منبع:خبرگزاری خانه ملت