خانه » موسیقی » ارزیابی آثار رسیده به جشنواره «مسیر عشق» آغاز شد/ حذف هیات انتخاب

ارزیابی آثار رسیده به جشنواره «مسیر عشق» آغاز شد/ حذف هیات انتخاب

به گزارش خبرگزاری مهر، با اتمام مهلت دریافت آثار، کار ارزیابی آثار دریافتی جشنواره بین المللی «مسیر عشق» از صبح امروز یکشنبه ۲۶ شهریور توسط کارشناسان ستاد برگزاری جشنواره آغاز شد و نتایج آن طبق گاهشمار جشنواره تا پایان شهریور اطلاع رسانی و روی سایت بارگذاری می شود.

انتخاب آثار «مسیر عشق» در حالی آغاز شده است که برخلاف عرف رایج بسیاری از رویدادهای سینمایی داخلی، مسئولان جشنواره بر اساس بررسی ها و مطالعات انجام شده عنوان «هیات انتخاب» را از این رویداد فرهنگی و موضوعی حذف و مسئولیت انتخاب آثار را به کارشناسان هنری جشنواره که هم با فرم و ساختار آشنا بوده و هم بر موضوعات و سیاست های جشنواره تسلط دارند، واگذار کرده اند.


به اعتقاد مدیران جشنواره «مسیر عشق» این اتفاق اگرچه از مشورت برخی صاحبنطران و سینماگران بی بهره نخواهد بود لیکن موجب تقویت آرای هیات داوران و تمرکز آنان بر نگاه تکنیکی به آثار بخش رقابتی به دور از هرگونه حواشی رایج در برگزیدن آثار برتر در جشنواره های سینمایی می شود.


کارشناسان هنری جشنواره در بخش های فیلم، عکس، فیلمنامه و بین الملل از صبح امروز کار ارزیابی و بررسی اولیه آثار رسیده به این رویداد سینمایی را برای معرفی به بخش های داوری آغاز می کنند.


آثار بخش های رقابتی جشنواره براساس محورهایی چون راهپیمایی و پیاده روی اربعین حسینی و ترویج فرهنگ عاشورایی به دبیرخانه فراخوانده شده اند.


علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از جشنواره می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی www.Masireeshgh.com مراجعه کنند.


نخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس «مسیر عشق» از اول تا پنجم آبان امسال در ۲ شهر مشهد مقدس و کربلای معلی برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

درباره samkia

bigtheme
x

شاید بپسندید

محمود فرشچیان تجلیل می‌شود/ رونمایی از آثار

به گزارش خبرگزاری مهر، اثر محمود استاد فرشچیان پنجشنبه ۳۰ شهریور ساعت ۲۰:۳۰ با حضور ...