خانه » وزارت فرهنگ و ارشاد » “تجربه‌هاي اخير” براي هنرمندان تئاتر به روي صحنه مي‌رود

“تجربه‌هاي اخير” براي هنرمندان تئاتر به روي صحنه مي‌رود

  • اخبار

"تجربه‌های اخیر" برای هنرمندان تئاتر به روی صحنه می‌رود

نمایش “تجربه‌های اخیر” بعد از درخشش در بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان زنجان از امروز ۲۶ شهریورماه به مدت سه روز برای هنرمندان و هنرجویان تئاتر به روی سن می‌رود.

معراج کرمی، رئیس امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان در مورد این خبر گفت: “تجربه‌های اخیر” به نویسندگی امیررضا کوهستانی و کارگردانی مهشید آقاخانی در شهرستان زنجان تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، در لیست بازیگران این نمایش حمیدرضا حسینی، پریا دوستی، فرشته جعفری، سمانه نوروزی، علیرضا خسروآبادی و نازنین زهرا محمدی دیده می‌شوند.

کرمی از معرفی این نمایش به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبر داده و افزود: “تجربه‌های اخیر” توانست در بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان زنجان برنده ۹ جایزه در رشته‌های گریم، موسیقی، طراحی لباس، طراحی صحنه، بازیگری زن، بازیگری مرد و کارگردانی شود.

این نمایش در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه، ۲۶ الی ۲۸ شهریورماه در دو سانس ۱۷ و ۱۹ به روی صحنه می‌رود و پلاتوی شماره یک انجمن هنرهای نمایشی زنجان در فرهنگسرای امام خمینی(ره) با ظرفیت محدود میزبان آن خواهد بود.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲

  • نظرات بینندگان

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد

منبع:وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

درباره samkia

bigtheme
x

شاید بپسندید

از سوي انجمن ادبي اشراق: ليست كتاب‌هاي مورد نقد و بررسي در مهرماه اعلام شد

اخبار ...