خانه / خدمت سربازی / رسانه ملی در استان بوشهر ۱۳ هزار دقیقه برنامه انتخاباتی تولید می‌کند

رسانه ملی در استان بوشهر ۱۳ هزار دقیقه برنامه انتخاباتی تولید می‌کند

 » رسانه ملی در استان بوشهر ۱۳ هزار دقیقه برنامه انتخاباتی تولید می‌کند خبرگزاری شباب:  مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بیش از ۱۳ هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی و خبری در گستره استانی ، ملی و فراملی تولید و پخش […]
» رسانه ملی در استان بوشهر ۱۳ هزار دقیقه برنامه انتخاباتی تولید می‌کند

خبرگزاری شباب:  مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بیش از ۱۳ هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی و خبری در گستره استانی ، ملی و فراملی تولید و پخش می‌شود.

خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سیدحسین ناظر بعدازظهر امروز در همایش رسانه و انتخابات با بیان اینکه رسانه نقش مهمی در افزایش آگاهی و بصیرت‌افزایی اقشار مختلف مردم دارد اظهار داشت: بی‌شک اهمیت رویکرد رسانه‌ها نقش به سزایی در افزایش آگاهی مردم و رفتارهای اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و بصیرت‌افزایی آنان دارد.

وی با تاکید بر فراهم کردن زمینه حضوری حداکثری اقشار مختلف در انتخابات پیش‌رو افزود: رسانه یکی از اصلی‌ترین نقش‌ها برای فراهم کردن زمینه حضوری حداکثری در انتخابات دارد که در این حوزه صدا و سیمای مرکز بوشهر برنامه‌ریزی مدونی کرده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر از تدوین برنامه‌های انتخاباتی در این رسانه خبر داد و خاطر نشان کرد: صدا و سیمای مرکز بوشهر برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بیش از ۱۳ هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی و خبری در گستره استانی‌، ملی و فراملی تولید و پخش می‌کند.

ناظر با اشاره به اینکه فعالیت‌های انتخاباتی صدا و سیمای مرکز بوشهر از ۲۳ بهمن آغاز شده تصریح کرد: عوامل برنامه ساز این مرکز در چهار مرحله ، تبیینی، تشریحی، فراخوان و آرامش از ۲۳ بهمن برنامه‌های انتخاباتی خود را آغاز کرده است.

وی افزود: صدا و سیمای مرکز بوشهر تا پایان انتخابات ۷ هزار و ۵۰۰ دقیقه برنامه رادیو یی، ۳ هزار دقیقه برنامه تلویزیونی و ۲ هزار و ۵۰۰ دقیقه در خبر برنامه تولید و از شبکه‌های استانی، سراسری و بین‌المللی پخش می‌کند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به ضرورت استفاده از تمام ظرفیت‌های شبکه استانی برای انتخابات و آمادگی ۳۰ گروه تولیدی و خبری برای پوشش رسانه‌ای حضور حماسی مردم بوشهر در این عرصه سیاسی اجتماعی گفت: در این انتخابات برای نخستین بار روند برگزاری انتخابات و حضور مردم از ۴ نقطه بوشهر به صورت زنده از شبکه‌های استانی،  سراسری و بین المللی پخش می‌شود.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۵shabab


shabab press


 


» اشتراک گزاری خبر

لینک منبع

خبرنگار افتخاری خبرگزاری شباب

درباره samkia

bigtheme
x

شاید بپسندید

تخلف در اجرای قانون معافیت از خدمت سربازی/ سوال از وزیر کشور

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به بند (ب) تبصره ۱۱ ...