تاریخ: ۱۱:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

به گزارش “ورزش سه”، ارش افشین مهاجم رامهرمزی فصل قبل تیم های استقلال تهران و استقلال خوزستان با نظر پورموسوی به فولاد پیوسته است. افشین که به یکباره درخشید، به تیم ملی دعوت شد، گل ملی زد اما بدشانسی های پیاپی باعث شد تا این بازیکن نتواند درخشیدن خود را ادامه بدهد. او که حتی […]

به گزارش “ورزش سه”، ارش افشین مهاجم رامهرمزی فصل قبل تیم های استقلال تهران و استقلال خوزستان با نظر پورموسوی به فولاد پیوسته است.

افشین که به یکباره درخشید، به تیم ملی دعوت شد، گل ملی زد اما بدشانسی های پیاپی باعث شد تا این بازیکن نتواند درخشیدن خود را ادامه بدهد.

او که حتی تا تمرینات لیل فرانسه پیش رفته بود، با ابطال کارت پایان خدمت راهی ملوان شد و همان هفته اول گلزنی کرد اما پس از چند هفته درخشش مصدوم شد.

افشین در ابتدای فصل قبل راهی استقلال شد اما نتوانست فرصت حضور در این تیم پیدا کند و نیم فصل ساز جدایی کوک کرد و به استقلال خوزستان پیوست.

مهاجم رامهرمزی البته در استقلال خوزستان نتوانست گلزنی کند اما عملکردش مورد تایید کادرفنی قرار گرفت تا با کوچ پورموسوی به فولاد بپیوندد.

او که دیر به  فولاد خوزستان اضافه شد، تمرینات بدنسازی را زیر نظر سامی جمالی پور انجام می دهد تا پس از هفته پنجم برای تیم سابقش انجام وظیفه کند.

هواداران فولاد که علاقه وافری به افشین دارند، امیدوار هستند تا او به روزهای اوجش بازگردد و با گل هایش شادی را به اردوی تیمشان بیاورد.

منبع:ورزش ۳