گروه: فوتبال
تاریخ: ۱۵:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، در همه تیم های بزرگ و مطرح فوتبال دنیا و حتی ایران انجام تست پزشکی از بازیکنان جدید امری قطعی و حتمی است و این دسته از بازیکنان تا مراحل مختلف تست های پزشکی را پشت سرنگذارند قراردادشان را امضا نمی کنند. باشگاه استقلال نیز در سالهای گذشته این کار را […]

به گزارش خبرنگار مهر، در همه تیم های بزرگ و مطرح فوتبال دنیا و حتی ایران انجام تست پزشکی از بازیکنان جدید امری قطعی و حتمی است و این دسته از بازیکنان تا مراحل مختلف تست های پزشکی را پشت سرنگذارند قراردادشان را امضا نمی کنند.

باشگاه استقلال نیز در سالهای گذشته این کار را انجام می داد و به واسطه حضور دکتر امین نوروزی که از خوب های این عرصه است از بازیکنان تست پزشکی می گرفت تا بازیکنانی جذب این تیم شوند که از نظر سلامت مشکلی نداشته باشند.


اما در فصل نقل و انتقالات لیگ هفدهم چند بازیکن بدون تست پزشکی جذب شده اند و ظاهرا مثل گذشته مورد معاینات لازم قرار نگرفته اند. همین امر دلخوری هایی را در معاونت پزشکی این باشگاه ایجاد کرده است.


این در حالی است که برخی بازیکنان جذب شده سابقه مصدومیت های پرتعداد را دارند و این احتمال را باید داد که با شروع لیگ برتر این مصدومیت ها دوباره تکرار شود. در این صورت باید منتظر حاشیه سازی جدید در این تیم بود که توسط خودی ها پایه ریزی شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب ها: