تاریخ: ۱۲:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

کد خبر: ۱۴۵۰۹۲۲/۲۹ زمان: ۱۶:۲۶   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ بازدید: ۳,۹۵۹ ادعای اسپورت نیمار، ستاره جدایی طلب بارسلونا بزرگترین مخالف پیوستن کوتینیو به بارسلونا است. به گزارش “ورزش سه”، هفته گذشته بود که تیمی متشکل از مدیران بارسا راهی لندن شدند تا با ایجنت کوتینیو وارد مذاکره شوند. در نهایت خبر رسید […]

کد خبر: ۱۴۵۰۹۲۲/۲۹ زمان: ۱۶:۲۶   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ بازدید: ۳,۹۵۹

ادعای اسپورت

نیمار، ستاره جدایی طلب بارسلونا بزرگترین مخالف پیوستن کوتینیو به بارسلونا است.

به گزارش “ورزش سه”، هفته گذشته بود که تیمی متشکل از مدیران بارسا راهی لندن شدند تا با ایجنت کوتینیو وارد مذاکره شوند. در نهایت خبر رسید که نتیجه گفت و گو ها مثبت بوده و کوتینیو موافقت کرده است تا راهی بارسلونا شود. به این ترتیب حالا تنها جلب رضایت لیورپول باقی مانده است.

جذب کوتینیو در آن مقطع، استراتژیکی عنوان شده بود چرا که در بارسلونا امیدوار بودند به این طریق بتوانند نیمار را به ماندن راضی کنند. نیمار و کوتینیو از ۱۴ سالگی با یکدیگر رفاقتی صمیمانه دارند و مسئولان بارسا قصد داشتند از این دوستی به نفع خود استفاده کنند اما گویا همه چیز برعکس شده است.

طبق ادعای اسپورت و به نقل از یکی از دوستان نیمار، در چند روز اخیر نیمار که جدایی اش تقریبا حتمی شده؛ از طریق واتس آپ ساعت ها با کوتینیو گفت و گو داشته و مصرانه از وی می خواسته تا با رد پیشنهاد بارسا، همراه وی به پی اس جی بیاید. در واقع فعلا بالاتر از لیورپول، این نیمار است که بزرگترین مخالف بارسایی شدن کوتینیو محسوب می شود!

در صورت قبول درخواست های نیمار از سوی کوتینیو و پیوستن او به پی اس جی، جمع ملی پوشان برزیل در پی اس جی جور خواهد شد.

منبع:ورزش ۳