تاریخ: ۸:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کد خبر: ۱۴۲۴۵۰۳/۳۱ زمان: ۱۰:۵۵   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۵,۸۸۸ روزنامه اسپورت، نزدیک به باشگاه بارسلونا تایید کرد که مارکو وراتی در تمرینات باشگاه پاری سن ژرمن شرکت نخواهد کرد تا فشارها برای فروش خود را افزایش دهد. به گزارش “ورز ش سه”، وراتی در حال حاضر ستاره خط میانی […]

کد خبر: ۱۴۲۴۵۰۳/۳۱ زمان: ۱۰:۵۵   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۵,۸۸۸

روزنامه اسپورت، نزدیک به باشگاه بارسلونا تایید کرد که مارکو وراتی در تمرینات باشگاه پاری سن ژرمن شرکت نخواهد کرد تا فشارها برای فروش خود را افزایش دهد.

به گزارش “ورز ش سه”، وراتی در حال حاضر ستاره خط میانی پاری سن ژرمن است و عملکرد بسیار خوبی در این مدت داتشه است و از همین رو بارسا را جذب خود کرده است. آبی اناریها در این تابستان به دنبال جذب او هستند ولی از آن جایی که پی اس جی در حالت عادلی وارد مذاکره با آنها نخواهد شد، آنها تصمیم گرفتند وراتی را تحیک کنند تا در تمرینات پیش فصل شرکت نکند و به باشگاه برای فروشش فشار آورد.

 

 

 

تنها ۴ روز تا شروع تمرینات باقی مانده ولی روزنامه اسپورت معتقد است که با اطلاعاتی که کسب کرده، وراتی در تمرینات پیش فصل باشگاه شرکت نخواهد کرد تا برای انتقالش به بارسا به تیم فشار بیاورد. هر چند که بارسا پلن بی نیز دارد و در صورت عدم موفقیت در کسب وراتی، آندر هررا  وریاض حمرز رو خرید خواهند کرد.

منبع:ورزش ۳