تاریخ: ۱۸:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کد خبر: ۱۴۲۴۶۲۶/۳۰ زمان: ۲۱:۲۴   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۱۰۸ کلودیو براوو، دروازه منچسترسیتی، اعلام کرد که با آغوش باز از پیوستن هموطنش، الکسیس سانچس، به این تیم استقبال می کند. به گزارش “ورزش سه”، قرارداد الکسیس با آرسنال در تابستان ۲۰۱۸ به اتمام می رسد و از آنجا […]

کد خبر: ۱۴۲۴۶۲۶/۳۰ زمان: ۲۱:۲۴   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۱۰۸

کلودیو براوو، دروازه منچسترسیتی، اعلام کرد که با آغوش باز از پیوستن هموطنش، الکسیس سانچس، به این تیم استقبال می کند.

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد الکسیس با آرسنال در تابستان ۲۰۱۸ به اتمام می رسد و از آنجا که او هنوز قراردادش را با آرسنال تمدید نکرده، شایعات زیادی در مورد مقصد احتمالی بعدی او منتشر شده است.

 

گفته می شد بایرن مونیخ هم به دنبال به خدمت گرفتن او بود اما الی هوینس، رئیس باشگاه باواریایی، اعلام کرد که خرید این بازیکن با سیاست نقل و انتقالات باشگاه بایرن همخوانی ندارد.

 

 

 

 

به همین دلیل، اکنون شانس سیتی برای به خدمت گرفتن این مهاجم گلزن بیشتر شده و براوو هم امیدوار است هموطنش راهی اتحاد شود.

 

او به خبرنگاران گفت:” من بارها گفته ام که او یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. او در سطحی استثنایی برای تیم ملی بازی می کند و همین طور در تیم باشگاهی اش.  

 

او آینده فوق العاده ای در پیش دارد. او همیشه در تیم ملی به قله های جدیدی می رسد. دیدن پیشرفت او به عنوان یک بازیکن فوق العاده است. البته که دوست دارم او هم تیمی ام شود. اما این مسئله فقط به ما دو تا بستگی ندارد. این موضوعی است که باید از طرف دو باشگاه حل شود.”

منبع:ورزش ۳