تاریخ: ۱۴:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کد خبر: ۱۴۲۴۵۹۲/۲۴ زمان: ۱۸:۳۵   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۵۸ با حضور در آلاشت سوادکوه  ملوانان ظهر امروز راهی آلاشت سوادکوه شدند تا اردوی تدارکاتی خود را در این شهر برگزار کنند، اردویی که تمرینات هوازی و قدرتی را در خود دارد.  به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال ملوان ظهر […]

کد خبر: ۱۴۲۴۵۹۲/۲۴ زمان: ۱۸:۳۵   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۵۸

با حضور در آلاشت سوادکوه 

ملوانان ظهر امروز راهی آلاشت سوادکوه شدند تا اردوی تدارکاتی خود را در این شهر برگزار کنند، اردویی که تمرینات هوازی و قدرتی را در خود دارد. 

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال ملوان ظهر امروز بندرانزلی را به مقصد آلاشت ترک کردند تا اولین اردوی تدارکاتی پیش فصل خود را برگزار کنند. با توجه به ارتفاع این شهر از سطح دریا، انزلی چی ها در این اردو تمرینات هوازی و بدنی را در دستور کار خود دارند. اردویی که تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت و پس از آن ملوانان راهی انزلی خواهند شد تا اعضای این تیم پس از ۵ روز تمرین پرفشار، ۲ روز به استراحت بپردازند و پس از آن نیز ادامه تمرینات بدنی خود را در بندر از سر گیرند. 

به غیر از این اردو، ملوانی ها یک اردوی دیگر نیز در ادامه خواهند داشت، آنها در هفته پایانی آماده سازی خود راهی تهران می شوند تا پس از پایان دادن به تمرینات تاکتیکی، چند دیدار تدارکاتی را در پایتخت به انجام برسانند.

منبع:ورزش ۳