تاریخ: ۲۱:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

کد خبر: ۱۴۵۱۰۱۵/۱ زمان: ۰۱:۴۸   ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ بازدید: ۶۳۹ سایت گل ادعا کرد که نیمار، ستاره بارسلونا، برای پشت سر گذاشتن تست های پزشکی پاری سن ژرمن، به قطر نخواهد رفت اما باشگاه پاریسی از خرید این ستاره برزیلی مطمئن است. به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته شایعاتی […]

کد خبر: ۱۴۵۱۰۱۵/۱ زمان: ۰۱:۴۸   ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ بازدید: ۶۳۹

سایت گل ادعا کرد که نیمار، ستاره بارسلونا، برای پشت سر گذاشتن تست های پزشکی پاری سن ژرمن، به قطر نخواهد رفت اما باشگاه پاریسی از خرید این ستاره برزیلی مطمئن است.

به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته شایعاتی در مورد سفر نیمار به دوحه برای انجام تست های پزشکی پاری سن ژرمن منتشر شد اما سایت گل اعلام کرد که این سفر انجام نخواهد شد.

 

نیمار در حال حاضر برای انجام یک برنامه تبلیغاتی به چین سفر کرده و سایت گل خبر داد که او به بارسلون بازخواهد گشت تا از روز چهارشنبه بار دیگر در تمرینات بارسا شرکت کند.

 

 

 

 

در چند روز گذشته شایعات زیادی در مورد انتقال ۲۲۲ میلیون یورویی نیمار از بارسا به پی اس جی منتشر شده اما به نظر می رسد باشگاه کاتالانی همچنان در تلاش است تا این ستاره برزیلی را متقاعد به ماندن کند.

 

اما گفته می شود که باشگاه پاریسی ها از انجام این انتقال مطمئن است و حتی در نظر دارند مانند باشگاه های اسپانیایی، معارفه نیمار را در پارک دو پرنس و با حضور هواداران شان انجام بدهند.

منبع:ورزش ۳