گروه: رزمی
تاریخ: ۸:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، میرهاشم حسینی که روز گذشته با کسب چهار پیروزی متوالی به نیمه نهایی صعود کرده بود، در این مرحله مقابل «محمدمحمداف» از آذربایجان قرار گرفت و در پایان با نتیجه ۶ بر ۵ صاحب پیروزی شد و به دیدار نهای صعود کرد. حسینی پنجشنبه ششم تیرماه بعد از یک دور استراحت، «عمرحجامی» از […]

به گزارش خبرنگار مهر، میرهاشم حسینی که روز گذشته با کسب چهار پیروزی متوالی به نیمه نهایی صعود کرده بود، در این مرحله مقابل «محمدمحمداف» از آذربایجان قرار گرفت و در پایان با نتیجه ۶ بر ۵ صاحب پیروزی شد و به دیدار نهای صعود کرد.

حسینی پنجشنبه ششم تیرماه بعد از یک دور استراحت، «عمرحجامی» از مراکش، «لجاندرو چانگ» از آمریکا، «هاکان رسیر» از ترکیه و «جیا هسین هو» از چین تایپه را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. این تکواندوکار کشورمان برای کسب مدال طلا در دیدار نهایی «شوآی ژائو» تکواندوکار چینی قهرمان المپیک ۲۰۱۶، دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۵ و برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ مبارزه می‌کند.


همچنین کیمیا علیزاده که با برتری مقابل «فرناندا آگویره» از شیلی، «آشلی کرایولد» از کانادا، «ئی چینگ لی» از چین تایپه و «استتیچ» از کرواسی به مرحله نیمه نهایی وزن ۶۲- کیلوگرم راه پیدا کرده بود برای صعود به دیدار نهایی به مصاف«تاتیانا کازمینا» از روسیه می رود. 


برای تیم ملی کشورمان تا کنون آرمین هادی پور یک نشان نقره و مسعود حجی زواره هم یک نشان برنز کسب کرده اند. طیبه پارسا، زهرا پوراسماعیل، اکرم خدابنده، فرزان عاشورزاده، ناهید کیانی، ملکیا میرحسینی، سعید رجبی، سجاد مردانی، پوریا عرفانیان و ابوالفضل یعقوبی هم از دور رقابتها حذف شده اند.


پرونده این دوره از رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان عصر امروز جمعه نهم تیرماه در موجوی کره جنوبی بسته خواهد شد. 

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب ها: