تاریخ: ۱۲:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید چمپیونزکاپ را با سه شکست متوالی و دریافت ۸ گل به اتمام رساند و بین ۸ تیم در رده آخر ایستاد. در بازی اول رئال برابر یونایتد به تساوی ۱-۱ دست یافت و در پنالتی ها مغلوب شد. در بازی دوم کهکشانی ها ۱-۴ به سیتی باختند و سرانجام […]

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید چمپیونزکاپ را با سه شکست متوالی و دریافت ۸ گل به اتمام رساند و بین ۸ تیم در رده آخر ایستاد.

در بازی اول رئال برابر یونایتد به تساوی ۱-۱ دست یافت و در پنالتی ها مغلوب شد. در بازی دوم کهکشانی ها ۱-۴ به سیتی باختند و سرانجام بامداد دیروز ۳-۲ بازی را به بارسا واگذار کردند.

دریافت ۸ گل در این ۳ بازی(۲٫۶ گل در هر بازی) چیزی بود که کمتر کسی تصورش را داشت. رئال فصل گذشته متوسط ۱٫۲ گل در هر بازی را به ثبت رساند.

قهرمان دو دوره اخیر اروپا، در دو بازی اول با ترکیب ناچو، واران، کارواخال و مارسلو در خط دفاعی وارد زمین شد و البته در طول بازی شاهد تغییراتی نیز بودیم. در بازی برابر بارسلونا راموس نیز به ترکیب رئال اضافه شد اما این تیم بازهم ۳ گل دریافت کرد تا جای خالی په په احساس شود.

در واقع مدافع پرتغالی با بی مهری رئالی ها روبرو شد و در حالی که توقع داشت قراردادش دو ساله تمدید شود، در نهایت پیشنهاد تمدید یک ساله را دریافت کرد تا به حضور ۱۰ ساله اش در رئال پایان داده و راهی بشیکتاش شود.

وایه خو، مدافع ۲۰ ساله جدید رئال برای تبدیل شدن به یک په په ی جدید، هنوز راه درازی در پیش دارد و زیدان باید فصل پیش رو را با مدافعانی که فعلا از سطح همیشگی خود به دور هستند پشت سر بگذارد.

زیزو در نشست خبری پس از بازی با بارسا، ضمن گلایه از وضعیت دفاعی تیمش همه چیز را به عدم تمرکز و نیز خستگی ناشی از تمرینات بدنسازی مرتبط دانست اما کسی نمی تواند کتمان کند که په په همچنان می توانست مهره ای کارآمد برای رئال مادرید باشد و جای خالی او خیلی زود حس شده است.

منبع:ورزش ۳