گروه: رزمی
تاریخ: ۱۳:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و سومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان بعد از هفت روز رقابت ورزشکارانی از ۱۸۳ کشور دنیا، بعد از ظهر امروز به پایان رسید. تیم دختران کشورمان که با شش تکواندو در این رقابتها شرکت کرده بود تنها موفق به کسب یک مدال نقره شد و با ۲۵ امتیاز در […]

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و سومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان بعد از هفت روز رقابت ورزشکارانی از ۱۸۳ کشور دنیا، بعد از ظهر امروز به پایان رسید. تیم دختران کشورمان که با شش تکواندو در این رقابتها شرکت کرده بود تنها موفق به کسب یک مدال نقره شد و با ۲۵ امتیاز در مکان یازدهم ایستاد. 

کره جنوبی با دو طلا، یک نقره، سه برنز و ۶۳ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد. ترکیه با دو طلا، یک نقره و ۵۳ امتیاز نایب قهرمان شد و صربستان با دو طلا و ۳۸ امتیاز در مکان سوم ایستاد. امریکا با دو نقره و ۳۳ امتیاز، انگلستان با یک طلا، یک برنز و ۳۲ امتیاز، روسیه با یک نقره، یک برنز و ۳۲ امتیاز، چین با سه برنز و ۳۱ امتیاز، ساحل عاج با یک طلا و ۲۶ امتیاز، مکزیک و کرواسی هر کدام با یک برنز و ۲۶ امیتاز بالاتر از تیم کشورمان قرار گرفتند. 


برای تیم ملی بانوان ایران با ترکیب، کیمیا علیزاده، طیبه پارسا، زهرا پوراسماعیل، اکرم خدابنده، ناهید کیانی و ملکیا میرحسینی در این دوره از رقابتها حضور داشت که تنها توسط کیمیا علیزاده موفق به کسب یک نشان نقره شد.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب ها: