تاریخ: ۱۳:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کد خبر: ۱۴۲۴۵۶۸/۳۲ زمان: ۱۷:۲۱   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۶۴۲ درگیری در پایان بازی؛ در پایان بازی شب گذشته تیم های ملی جوانان ایران و لهستان یک بار دیگر درگیری هایی که بیشتر در بزرگسالان مشاهده می شده این بار در جوانان رخ داد. به گزارش “ورزش سه”، شب گذشته تیم […]

کد خبر: ۱۴۲۴۵۶۸/۳۲ زمان: ۱۷:۲۱   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۶۴۲

درگیری در پایان بازی؛

در پایان بازی شب گذشته تیم های ملی جوانان ایران و لهستان یک بار دیگر درگیری هایی که بیشتر در بزرگسالان مشاهده می شده این بار در جوانان رخ داد.

به گزارش “ورزش سه”، شب گذشته تیم والیبال جوانان ایران با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل لهستان شکست خورد تا از راهیابی به جمع ۴ تیم برتر جهان بازماند. این یکی از پر امید ترین تیم هایی بود که به نظر می رسید بعد از سال ۲۰۰۷ یک بار دیگر روی سکو قرار بگیرد اما آنها حالا باید برای سکوی پنجم تا هشتمی تلاش کنند.


ایران و لهستان در رده بزرگسالان همیشه بازی های پر تنشی داشته اند اما این بار این تنش ها به جوانان هم کشیده شد. در پایان بازی شب گذشته کاپیتان لهستانی ها پوزخند زنان با بازیکنان ایران دست داد که واکنش بازیکنان ایرانی درگیری را در زیر تور به همراه داشت. در نهایت با پا درمیانی داوران و کادر فنی دو تیم این درگیری به پایان رسید.

منبع:ورزش ۳