تاریخ: ۱۵:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۶

کد خبر: ۱۴۵۴۷۸۷/۲۹ زمان: ۱۹:۲۹   ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ بازدید: ۲,۱۹۷ در واکنش به شایعه نزدیک تر شدن ستاره برزیلی به بارسا شب گذشته پپ سگورا، مدیر داخلی بارسا گفته بود که به جذب کوتینیو بسیار نزدیک شده اند. به گزارش “ورزش سه”، در حالی که رسانه های بارسلونا همگام با مدیران […]

کد خبر: ۱۴۵۴۷۸۷/۲۹ زمان: ۱۹:۲۹   ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ بازدید: ۲,۱۹۷

در واکنش به شایعه نزدیک تر شدن ستاره برزیلی به بارسا

شب گذشته پپ سگورا، مدیر داخلی بارسا گفته بود که به جذب کوتینیو بسیار نزدیک شده اند.

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که رسانه های بارسلونا همگام با مدیران این باشگاه از انتقال قریب الوقوع کوتینیو خبر می دهند اما در باشگاه لیورپول اعتقادی به این موضوع ندارند.

ستاره برزیلی دو بازی قبلی تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داده و به بازی برابر پالاس هم نخواهد رسید. برخی معتقدند کوتینیو مصدوم نیست و به خاطر بارسلونا حاضر نشده در بازی های لیورپول به میدان برود.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در واکنش به اظهارنظر شب گذشته مدیر بارسا گفت:« نمی دانم بقیه راجع به کوتینیو چه چیزی می گویند. من اصلا پپ سگورا را نمی شناسم. هرگز با او ملاقات نکردم. هر حرفی که لازم بود را قبلا گفتیم. خبر جدیدی وجود ندارد. از آخرین نشست خبری تا الان کسی چیز جدیدی در مورد آینده کوتینیو به من نگفته است.


کوتینیو بازی با کریستال پالاس را از دست می دهد. نمی دانم چه زمانی آماده می شود. دکترها گفتند که هنوز از ناحیه کمر مشکل دارد. در مورد ذهنیتش نمی توانم حرفی بزنم چون از زمانی که بحث جدایی اش مطرح شده به دلیل مصدومیت در تمرینات شرکت نکرده اما کادر پزشکی از رفتار او شکایتی نکرده اند.»

منبع:ورزش ۳