گروه: رزمی
تاریخ: ۴:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه این مسابقات که در کره جنوبی جریان دارد کیمیا علیزاده تکواندوکار وزن ۶۲- کیلوگرم دور نخست «فرناندا آگویره» از شیلی را با نتیجه ۱۴ بر ۹ از پیش رو برداشت و در ادامه هم «آشلی کرایولد» از کانادا را ۳۶ بر ۲۲ شکست داد و راهی دور سوم شد.علیزاده در مبارزه […]

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه این مسابقات که در کره جنوبی جریان دارد کیمیا علیزاده تکواندوکار وزن ۶۲- کیلوگرم دور نخست «فرناندا آگویره» از شیلی را با نتیجه ۱۴ بر ۹ از پیش رو برداشت و در ادامه هم «آشلی کرایولد» از کانادا را ۳۶ بر ۲۲ شکست داد و راهی دور سوم شد.علیزاده در مبارزه بعدی باید با «ئی چینگ لی» از چین تایپه دارنده طلای قهرمانی آسیا  پیکار کند.

همچنین پوریا عرفانیان آخرین نماینده تیم مردان کشورمان در وزن ۸۰- کیلوگرم، دور نخست ۲۱ بر ۵ «باربوسا الویس» از پورتریکو را شکست داد و در ادامه ۲۰ بر ۱۴ مقابل «آنتون کوتکوف» از روسیه (دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۳) بازنده و از دور مسابقات خارج شد. 


تیم مردان ایران که با ۴۱ امتیاز در کورس تیم های مدعی قرار دارد، برای قرار گرفتن در بین سه تیم نخست این رقابتها به میرهاشم حسینی برای کسب مدال طلا امیدوار است. وی در مرحله نیمه نهایی وزن ۶۳- کیلوگرم به مصاف «محمد اف» از آذربایجان می رود. 


تکواندو ایران در این رقابتها ۶ تکواندوکار در بخش زنان و ۸ تکواندوکار در بخش مردان حضور دارد، که از این جمع ۱۴ نفره، میرهاشم حسینی برای مدال برنز تلاش می کند، کیمیا علیزاده در جدول با دو پیروزی به کار خود ادامه می دهد. طی روزهای گذشته آرمین هادی پور یک نشان نقره و مسعود حجی زواره هم یک نشان برنز برای تیم کشورمان کسب کرده اند. طیبه پارسا، زهرا پوراسماعیل، اکرم خدابنده، فرزان عاشورزاده، ناهید کیانی، ملکیا میرحسینی، سعید رجبی، سجاد مردانی، پوریا عرفانیان و ابوالفضل یعقوبی هم از دور رقابتها حذف شده اند.


پرونده این دوره از رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان عصر امروز جمعه نهم تیرماه در موجوی کره جنوبی بسته خواهد شد. 

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب ها: