گروه: رزمی
تاریخ: ۱۳:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۲۲۶ جودوکار از ۲۶ کشور در شهر «هوهات» چین اغاز شد که محمد رشنونژاد تنها نماینده کشورمان در وزن ۶۰- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، «ترونیکه» از هنلد را شکست داد و سپس نتیجه را به «ترو شیشیمه» از ژاپن واگذار کرد.  رشنو نژاد […]

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۲۲۶ جودوکار از ۲۶ کشور در شهر «هوهات» چین اغاز شد که محمد رشنونژاد تنها نماینده کشورمان در وزن ۶۰- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، «ترونیکه» از هنلد را شکست داد و سپس نتیجه را به «ترو شیشیمه» از ژاپن واگذار کرد. 

رشنو نژاد که مدال نقره آسیا را دراختیار دارد در گروه شانس مجدد ابتدا به «رستم ابراهیم اف» از قزاقستان را شکست داد و سپس به روسیه باخت و پنجم شد. 


در ادامه این رقابتها فردا شنبه دهم تیرماه سه نماینده کشورمان در دو وزن ۷۳- کیلوگرم و ۸۱- کیلوگرم به دیدار رقبای خود می روند.در وزن ۷۳- کیلوگرم مهدی فتحی پور دور نخست با «جاکوب جاسمنیک» از جمهوری چک دیدار می کند. وی در صورت برتری باید با جودوکاری از چین مبارزه کند.


محمد محمدی بریمانلو دیگر نماینده کشورمان در این وزن ابتدا با «آیدین دارتیف» از قزاقستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی به مصاف اکراین می رود. در این وزن ۲۴ جودوکار حضور دارند. در وزن ۸۱- کیلوگرم که ۲۲ جودوکار ثبت نام کرده اند، سعید ملایی دور نخست استراحت دارد و سپس با برنده چین و گرجستان پیکار می کند.


این دوره از مسابقات عصر یکشنبه به پایان می رسد. 

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب ها: