تاریخ: ۱۵:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

کد خبر: ۱۴۵۰۸۸۸/۲۹ زمان: ۱۴:۳۸   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ بازدید: ۵۳,۹۳۲ روز موعود رسید؛ سرانجام روز دادگاهی شدن رونالدو فرا رسید و او همراه با وکلایش در دادگاه پوزولیو دی آلارکون مادرید حضور یافت. او در لحظه ورود به دادگاه مورد تشویق هوادارانش نیز قرار گرفت. به گزارش “ورزش سه”، کریستیانو رونالدو […]

کد خبر: ۱۴۵۰۸۸۸/۲۹ زمان: ۱۴:۳۸   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ بازدید: ۵۳,۹۳۲

روز موعود رسید؛

سرانجام روز دادگاهی شدن رونالدو فرا رسید و او همراه با وکلایش در دادگاه پوزولیو دی آلارکون مادرید حضور یافت. او در لحظه ورود به دادگاه مورد تشویق هوادارانش نیز قرار گرفت.

به گزارش “ورزش سه”، کریستیانو رونالدو پس از گذشت نزدیک به ۵۰ روز از اتهامات دادستانی مادرید، امروز در دادگاه حضور یافت تا از اتهامات سنگین مالیاتی که به وی نسبت داده شده دفاع کند.

رونالدو متهم است که ۱۴٫۷ میلیون یورو از درآمد حاصل از حق پخش تصویری خود را به اداره مالیات اسپانیا گزارش نداده و این در حالی است که فوق ستاره پرتغالی اساسا تمام این اتهامات را واهی دانسته است.

 او حتی حاضر نشد با دادستانی بر سر این موضوع به یک توافق مالی برسد و به قیمت زندان رفتن حاضر شده در دادگاه حضور یابد. لازم به ذکر است که رونالدو در صورت ثابت شدن اتهاماتش ممکن است به چند سال زندان نیز محکوم شود.

منبع:ورزش ۳