گروه: رزمی
تاریخ: ۱۰:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، پرونده این دوره از مسابقات در حالی تا ساعاتی دیگر در سالن «تی وان» شهر موجوی کره جنوبی بسته خواهد شد با مدال نقره میرهاشم حسینی در نهایت با یک نقره و دو برنز و مجموع ۴۹ امتیاز در بخش مردان به کار خود پایان داد و عنوان سوم را کسب […]

به گزارش خبرنگار مهر، پرونده این دوره از مسابقات در حالی تا ساعاتی دیگر در سالن «تی وان» شهر موجوی کره جنوبی بسته خواهد شد با مدال نقره میرهاشم حسینی در نهایت با یک نقره و دو برنز و مجموع ۴۹ امتیاز در بخش مردان به کار خود پایان داد و عنوان سوم را کسب کرد. 

در رقابتهای جهانی رده بندی نهایی بر اساس سیستم امتیازی محاسبه می شود که در این بخش کره جنوبی با سه طلا و یک برنز و مجموع ۶۹ امتیاز به کار خود پایان داد. این تیم هم اکنون عنوان نخست را در اختیار دارد. اما روس ها تا اینجای کار یک طلا، دو نقره و یک برنز کرده و با مجموع ۵۵ امتیاز در مکان دوم هستند. در صورتی که نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم روسیه به نشان طلا دست پیدا کند، روس ها عنوان قهرمانی را کسب خواهند. 


با توجه به اختلاف امتیاز تیم کشورمان با انگلستان ۳۸ امتیازی، تیم کشورمان بدون تهدید عنوان سومی خود را قطعی کرده است. آذریها که ۲۶ امتیازی هستند، امیدوارند با طلای میلاد بیگی خود را به مکان سوم رده بندی نهایی برسانند. 


برای تیم ملی کشورمان میرهاشم حسینی و آرمین هادی پور دو مدال نقره و مسعود حجی زواره هم یک نشان برنز در بخش مردان کسب کردند و کیمیا علیزاده هم در بخش زنان تنها مدال نقره بانوان را کسب کرد. طیبه پارسا، زهرا پوراسماعیل، اکرم خدابنده، فرزان عاشورزاده، ناهید کیانی، ملکیا میرحسینی، سعید رجبی، سجاد مردانی، پوریا عرفانیان و ابوالفضل یعقوبی هم از دور رقابتها حذف شده اند.


بیست و سومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان با حضور ۹۷۷ تکواندوکار از ۱۸۳ کشور جهان شنبه سوم تیرماه به میزبانی کره جنوبی در سالن «تی وان» شهر موجو آغاز و تا ساعاتی دیگر با شناخت تیم های برتر به کار خود پایان می دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب ها: