تاریخ: ۱۹:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

کد خبر: ۱۴۵۰۹۹۵/۳۰ زمان: ۲۳:۳۶   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ بازدید: ۶۱۴ سیمئونه: دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، تایید کرد از اینکه تعدادی از باشگاه های بزرگ اروپا به دنبال خرید آنتوان گریزمان هستند، لذت می برد. به گزارش “ورزش سه”، در چند ماه گذشته شایعات زیادی در مورد احتمال پیوستن […]

کد خبر: ۱۴۵۰۹۹۵/۳۰ زمان: ۲۳:۳۶   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ بازدید: ۶۱۴

سیمئونه:

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، تایید کرد از اینکه تعدادی از باشگاه های بزرگ اروپا به دنبال خرید آنتوان گریزمان هستند، لذت می برد.

به گزارش “ورزش سه”، در چند ماه گذشته شایعات زیادی در مورد احتمال پیوستن گریزمان به منچستریونایتد منتشر شد و به تازگی هم اعلام شده اگر بارسا، نیمار را به پاری سن ژرمن بفروشد، بند آزادسازی ۱۰۰ میلیون یورویی گریزمان را فعال خواهد کرد اما سیمئونه تاکید کرد که این شایعات باعث نگرانی او نمی شود.

 

 

او به خبرنگاران گفت:” نمی ترسم که چنین علاقه مندی هایی وجود دارد. این برای من لذت بخش است که باشگاه های بزرگ دنیا به دنبال بازیکنان ما هستند و به همین دلیل در مورد ما و کارمان صحبت می کنند.

 

باشگاه تلاش زیادی کرد تا بهترین بازیکنان مان که بهترین تیم های دنیا به دنبال شان هستند را حفظ کنند. آنها می خواهند در اتلتیکو بمانند و به همین مسیر ادامه بدهند تا به ما در پیشرفت اتلتیکو کمک کنند.”

منبع:ورزش ۳