گروه: فوتبال
تاریخ: ۲۰:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

داریوش یزدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پیشنهاد استقلال خوزستان به منظور پیوستن به کادر فنی این باشگاه اظهار داشت: دوستان در این باشگاه و به خصوص عبدالله ویسی به بنده لطف دارند و آنها با جدیت این پیشنهاد را به من داده‌اند و حتی کار از نظر آنها تمام شده است. اما […]

داریوش یزدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پیشنهاد استقلال خوزستان به منظور پیوستن به کادر فنی این باشگاه اظهار داشت: دوستان در این باشگاه و به خصوص عبدالله ویسی به بنده لطف دارند و آنها با جدیت این پیشنهاد را به من داده‌اند و حتی کار از نظر آنها تمام شده است. اما واقعیت این است که من هنوز به این پیشنهاد پاسخ مثبت نداده‌ام. 

وی در این رابطه گفت: در حال حاضر که پایم را جراحی کردم و فعلا در تهران در حال گذراندن دوران نقاهت هستم. اما غیر از آن صحبت‌هایی هم در خصوص سرمربیگری تیم  جوانان با من شده که منتظر نتیجه آن هم هستم. 


یزدی در این باره بیان داشت: تا کنون دو سه جلسه هم با مسئولین در فدراسیون داشته ام و برنامه‌هایم را نیز اعلام کرده ام. اما هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است.


مربی سابق تیم های نفت مسجد سلیمان، استقلال اهواز، نفت و گاز گچساران بیان داشت: پیشنهاداتی هم از تیم های لیگ یکی دارم اما اگر حضورم در تیم ملی جوانان منتفی شود جدی ترین گزینه‌ام استقلال خوزستان است.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب ها: