تاریخ: ۲۳:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۸

کد خبر: ۱۴۲۴۴۷۷/۴۰ زمان: ۲۲:۴۶   ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ بازدید: ۶۶,۳۴۳ حضور همزمان سه هافبک طراح و بازیساز بستر مناسبی برای فصل درخشان شهباززاده فراهم کرده است. به گزارش “ورزش سه”، مجتبی جباری بعد از ۴ فصل دوری از استقلال دوباره به این تیم بازگشت. جباری در سالی به استقلال پیوست […]

کد خبر: ۱۴۲۴۴۷۷/۴۰ زمان: ۲۲:۴۶   ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ بازدید: ۶۶,۳۴۳

حضور همزمان سه هافبک طراح و بازیساز بستر مناسبی برای فصل درخشان شهباززاده فراهم کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، مجتبی جباری بعد از ۴ فصل دوری از استقلال دوباره به این تیم بازگشت. جباری در سالی به استقلال پیوست که داریوش شجاعیان نیز با عقد قراردادی به استقلال پیوسته بود و یکی از مهم ترین نقل و انتقالات لیگ تبدیل شده بود.


آبی ها همچنین در لیگ هفدهم فرشید اسماعیلی را در اختیار دارند؛ هافبک بازی سازی که در دو فصل گذشته پیشرفت چشمگیری داشت و در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان استقلال شده است.


حضور سه بازیساز تراز اول پشت سر سجاد شهباززاده این بازیکن را به خوش بخت ترین مهاجم فصل تبدیل کرده است. شهباززاده که در دو تجربه قبلی حضور در استقلال همواره از نبود بازیکن بازیساز در این تیم ضربه خورده، در این فصل می تواند با حضور این سه بازیکن خود را تبدیل به یکی از مدعیان اصلی عنوان آقای گلی کند. شهباززاده می تواند با حضور این بازیکنان در فصل پیش رو استقلال را پس از سالها صاحب آقای گل کند و آمادگی این روزهای او در تمرین استقلال نشان می دهد که شهباززاده در سال منتهی به جام جهانی بستر مناسبی برای نمایش تمام توانایی های خود دارد.

عکس ایرج الیاسی

منبع:ورزش ۳