تاریخ: ۱۳:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کد خبر: ۱۴۲۴۵۶۵/۳۹ زمان: ۱۷:۰۷   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۲,۷۳۴ یحیی گل محمدی سرمربی تیم تراکتورسازی ظهر امروز با حضور در منزل عابدینی هوادار آسیب دیده از او عیادت کرد. به گزارش “ورزش سه”، گل محمدی در این دیدار از آخرین وضعیت این هوادار آسیب‌دیده باخبر شد و خانواده عابدینی […]

کد خبر: ۱۴۲۴۵۶۵/۳۹ زمان: ۱۷:۰۷   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۲,۷۳۴

یحیی گل محمدی سرمربی تیم تراکتورسازی ظهر امروز با حضور در منزل عابدینی هوادار آسیب دیده از او عیادت کرد.

به گزارش “ورزش سه”، گل محمدی در این دیدار از آخرین وضعیت این هوادار آسیب‌دیده باخبر شد و خانواده عابدینی نیز اتفاق رخ‌داده برای این هوادار را برای سرمربی سرخ پوشان تشریح کردند.


سرمربی تیم با آرزوی بهبودی برای این هوادار از او دعوت کرد تا در تمرینات تیم حاضر شود و در دیدارهای تیم نیز با ویلچر در کنار نیمکت تیم حضور پیدا کند.


گل محمدی در این دیدار گفت:  «آنچه برای باشگاه باقی می‌ماند همین هواداران با تعصب هستند که سرمایه اصلی باشگاه محسوب می‌شوند و ما باید قدردان این همراهی و حمایت صادقانه باشیم. برای اینکه علی سلامتی خود را بازیابد حاضریم هر کاری که لازم باشد، انجام دهیم و امیدواریم سلامتی کامل خود را دوباره بازیابد.»


علی عابدینی در تاریخ ۱۳ آذرماه سال ۸۹ در جریان دیدار بین تیم‌های تراکتورسازی تبریز و نفت آبادان در ورزشگاه یادگار امام تبریز دچار ایست قلبی شد و پس از احیا در بیمارستان نجات پیداکرده و تاکنون سلامتی کامل خود را بازنیافته است.

منبع:ورزش ۳