تاریخ: ۸:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کد خبر: ۱۴۲۴۵۰۱/۳۱ زمان: ۱۰:۳۳   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۶,۴۶۶ رادامل فالکائو، ستاره سابق اتلتیکومادرید معتقد است که خامس رودریگس باید تصمیمی بگیرد که او را خوشحال می‌کند. رادامل فالکائو، ستاره سابق اتلتیکومادرید معتقد است که خامس رودریگس باید تصمیمی بگیرد که او را خوشحال می‌کند.   به گزارش “ورزش […]

کد خبر: ۱۴۲۴۵۰۱/۳۱ زمان: ۱۰:۳۳   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۶,۴۶۶

رادامل فالکائو، ستاره سابق اتلتیکومادرید معتقد است که خامس رودریگس باید تصمیمی بگیرد که او را خوشحال می‌کند.

رادامل فالکائو، ستاره سابق اتلتیکومادرید معتقد است که خامس رودریگس باید تصمیمی بگیرد که او را خوشحال می‌کند.

 

به گزارش “ورزش سه”، خامس ۲۵ ساله به درهای خروج باشگاه رئال مادرید نزدیک است و از منچستریونایتد، چلسی و آث میلان پیشنهاد دارد. حال پیش از فصل منتهی به جام جهانی، فالکائو به او توصیه کرد در تیمی حضور بیاید که در آنجها احساس خوشحالی دارد.

 

 

 

 

او گفت:” برای فوتبال، امیدوارم هر کسی که قرار است به او در تصمیم گیری مشاوره دهد، به بهترین شکلی این کار را کند تا خامس بتواند به درستی روی آینده اش تمرکز کند و فراتر از همه این ها، در تیمی باشد که او را خوشحال می‌کند.”

 

کلمبیا برای حضور در روسیه هنوز باید بجنگد. شاگردان پکرمن در رده دوم جدول قرار دارند و تنها ۴ امتیاز با تیم ششم اختلاف دارند. فالکائو گفت:” من رویای جام جهانی را می‌بینم و انگیزه بسیار بالایی برایش دارم. ولی نمی‌خواهم از آمار جلو بزنم. آگر خدا بخواهد، فرصتش ایجاد خواهد شد.”

منبع:ورزش ۳