تاریخ: ۱۴:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۶

قوچان‌نژاد به تیم‌ملی دعوت شد ورزش > فوتبال ملی – سایت رسمی باشگاه هیرنوین هلند از دعوت رضا قوچان‌نژاد و ۳ بازیکن دیگر به تیم‌های ملی کشورهایشان خبر داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سایت رسمی باشگاه هیرنوین هلند نوشت که رضا قوچان‌نژاد، ماریتن اودگارد، تورزبی و مارکو روجاس ۴ بازیکن تیم هیرنوین […]

قوچان‌نژاد به تیم‌ملی دعوت شد

ورزش > فوتبال ملی – سایت رسمی باشگاه هیرنوین هلند از دعوت رضا قوچان‌نژاد و ۳ بازیکن دیگر به تیم‌های ملی کشورهایشان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سایت رسمی باشگاه هیرنوین هلند نوشت که رضا قوچان‌نژاد، ماریتن اودگارد، تورزبی و مارکو روجاس ۴ بازیکن تیم هیرنوین هستند که در بازی‌های ملی به میدان خواهند رفت.
در ادامه این خبر آمده است: رضا قوچان‌نژاد برای حضور در بازی‌های تیم ملی ایران برابر کره‌جنوبی و سوریه دعوت شده است. ایران اولین و تنها تیم آسیایی است که صعود خود را به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی کرد.
مارتین اودگارد و تورزبی در ترکیب نروژ در مقدماتی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر کوزوو و رژیم اشغالگر قدس به میدان می‌روند. مارکو روجاس نیز برای تیم ملی نیوزیلند در چارچوب راهیابی به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر جزایر سلیمان بازی خواهد کرد.

۲۵۶ ۴۱

منبع:خبرآنلاین

برچسب ها: