تاریخ: ۱۴:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

کد خبر: ۱۴۵۰۹۵۲/۲۹ زمان: ۱۸:۱۰   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ بازدید: ۱,۱۷۳ دو روز پیش رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که در صورت انتقال نیمار به پی اس جی، از این باشگاه به یوفا شکایت خواهند کرد. شکایتی که ممکن است باعث محرومیت پی اس جی از حضور در لیگ قهرمانان شود. […]

کد خبر: ۱۴۵۰۹۵۲/۲۹ زمان: ۱۸:۱۰   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ بازدید: ۱,۱۷۳

دو روز پیش رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که در صورت انتقال نیمار به پی اس جی، از این باشگاه به یوفا شکایت خواهند کرد. شکایتی که ممکن است باعث محرومیت پی اس جی از حضور در لیگ قهرمانان شود.

به گزارش “ورزش سه”، نیمار لحظه به لحظه به پی اس جی نزدیک تر می شود و به ادعای منابع فرانسوی، او فردا عازم دوحه می شود تا در تست های پزشکی پی اس جی شرکت کند.

باشگاه فرانسوی حاضر است تا برای جذب نیمار، ۲۲۲ میلیون یورو رقم فسخ قرارداد او را پرداخت کند و همین باعث می شود در خطر نقض قانون فیرپلی مالی قرار بگیرد. گفته می شود که برای جلوگیری از این اتفاق، پی اس جی باید تا ژانویه پیش رو، ۱۱۰ میلیون یورو از فروش بازیکنانش به دست بیاورد.

در اسپانیا بر این اعتقادند که بارسلونا پس از این انتقال، از پی اس جی به یوفا شکایت خواهد کرد.

یوفا هم در واکنش به این موضوع اعلام کرد که حتی اگر شکایتی به دستشان نرسد هم ملزم به تحقیقات در مورد انتقال نیمار خواهند بود. در بیانیه یوفا آمده است که هیچ شکایتی از بارسلونا به دستشان نرسیده و در صورت نرسیدن شکایت هم تحقیقات خود را انجام خواهند داد.

منبع:ورزش ۳