گروه: رزمی
تاریخ: ۱۰:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، این تکواندوکار کشورمان برای کسب مدال طلای وزن ۶۳- کیلوگرم در بیست و سومین دوره رقابتهای قهرمانی جهان  در دیدار نهایی به مصاف «شوآی ژائو» از چین رفت و در نهایت با قبول شکست ۱۰ بر ۵ به نشان نقره دست پیدا کرد تا تیم مردان کشورمان بدون کسب مدال طلا، […]

به گزارش خبرنگار مهر، این تکواندوکار کشورمان برای کسب مدال طلای وزن ۶۳- کیلوگرم در بیست و سومین دوره رقابتهای قهرمانی جهان  در دیدار نهایی به مصاف «شوآی ژائو» از چین رفت و در نهایت با قبول شکست ۱۰ بر ۵ به نشان نقره دست پیدا کرد تا تیم مردان کشورمان بدون کسب مدال طلا، با دو نقره و یک برنز به کار خود پایان دهد.

میرهاشم حسینی روز گذشته(پنجشنبه هشتم تیرماه) بعد از یک دور استراحت، «عمرحجامی» از مراکش، «لجاندرو چانگ» از آمریکا، «هاکان رسیر» از ترکیه و «جیا هسین هو» از چین تایپه را شکست داد و پیش از ظهر امروز هم «محمدمحمداف» از آذربایجان  را ۶ بر ۵  شکست داد و به  دیدار نهای صعود کرد.


تیم ملی مردان کشورمان از سال ۱۹۹۹ تا کنون فقط در رقابتهای جهانی ۲۰۰۷ چین موفق به کسب مدال طلا نشده بود.رقابتهایی که مرتضی رستمی و امیدغلامزاده دو نشان نقره و هادی ساعی یک نشان برنز کسب کردند. بعد از ۱۰ سال، یکبار دیگر تیم کشورمان بدون طلا رقابتهای جهانی را به سوی کشورمان ترک کرد.


برای تیم ملی کشورمان تا کنون آرمین هادی پور یک نشان نقره و مسعود حجی زواره هم یک نشان برنز کسب کرده اند. طیبه پارسا، زهرا پوراسماعیل، اکرم خدابنده، فرزان عاشورزاده، ناهید کیانی، ملکیا میرحسینی، سعید رجبی، سجاد مردانی، پوریا عرفانیان و ابوالفضل یعقوبی هم از دور رقابتها حذف شده اند.


پرونده این دوره از رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان عصر امروز جمعه نهم تیرماه در موجوی کره جنوبی بسته خواهد شد. 

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب ها: