گروه: فوتبال
تاریخ: ۱۳:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، آرش نجفی گفت: طبیعتاً هر مربی یا بازیکنی برای اینکه زودتر به طلب خودش برسد سعی می‌کند از طریق فضای رسانه نگرانی‌هایی ایجاد کند اما بسیاری از این اظهارات غیر واقعی است. نجفی خاطرنشان کرد: در خصوص آیان رمزی حکم اتاق حل اختلاف فیفا […]

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، آرش نجفی گفت: طبیعتاً هر مربی یا بازیکنی برای اینکه زودتر به طلب خودش برسد سعی می‌کند از طریق فضای رسانه نگرانی‌هایی ایجاد کند اما بسیاری از این اظهارات غیر واقعی است.

نجفی خاطرنشان کرد: در خصوص آیان رمزی حکم اتاق حل اختلاف فیفا صادر گردیده که باشگاه می‌بایست به آن تمکین می‌نمود لیکن با توجه به بدهی سنگین ٢ میلیون دلاری که بلاتردید تنها حاصل بی درایتی مدیران قبلی بود، ما ناچار شدیم پرونده‌ها را اولویت بندی کنیم و ازاین‌رو پرونده‌های پرخطر را در اولویت دستور کار کمیته حقوقی باشگاه قرار دادیم تا به هر نحو ممکن در حل‌ و فصل اختلاف و تسویه با بازیکنان اقدام لازم را به عمل بیاوریم.


وکیل باشگاه تراکتورسازی گفت: از حدود ۱۰ پرونده‌ای که در دستور کار بود پرونده آیان رمزی را به دلیل اینکه هنوز به کمیته انضباطی فیفا ارسال نشده بود در اولویت ششم قرار دادیم.


وی ادامه داد: تاکنون پرونده‌های پرخطر ازجمله لوپز، اولیویرا و ژائو ویلا را که بسیار خطرناک بودند با موفقیت خاتمه دادیم.


نجفی تأکید کرد: گفته‌شده حکم کمیته انضباطی سال گذشته علیه باشگاه صادرشده است اما آرایی که صادرشده رأی اتاق حل اختلاف است که با حکم کمیته انضباطی که در صورت عدم تمکین به رأی اتاق صادر خواهد شد متفاوت است و آثار آن نیز متفاوت خواهد بود


نجفی خاطرنشان کرد: آنچه موردنظر رمزی است که در آستانه صدور می‌باشد حکم کمیته انضباطی فیفا علیه باشگاه است و این حکم هنوز صادر نشده اما بعد از صدور حکم کمیته انضباطی یک ماه به باشگاه مهلت داده می‌شود که با بازیکن تسویه حساب نماید و غیر از آن نیز می‌توان از این حکم به دادگاه عالی ورزش  اعتراض نمود.


وکیل باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: بنده شخصاً با وکیل رمزی در تماس هستم. آنان از باشگاه دلخورند که چرا آنها را در اولویت نگذاشتیم ولی واقعیت این است با توجه به میزان سنگین بدهی چاره‌ای غیر از این نبود اما مسئله کسر امتیاز و یا بی توجهی باشگاه به موضوع رمزی به‌هیچ‌وجه صحت ندارد.


وی افزود: ما به‌صورت تمام‌وقت در حال پیگیری پرونده‌ها هستیم و باتلاش مدیران باشگاه تاکنون بیش از ٤ میلیارد تومان از این بدهی‌ها پرداخت‌شده است. امیدواریم باقی پرونده‌ها نیز به همین ترتیب حل شود. هواداران هم در این خصوص هیچ اضطراب و نگرانی نداشته باشند.منبع: خبرگزاری مهر

برچسب ها: