تاریخ: ۱۰:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کد خبر: ۱۴۲۴۵۲۸/۳۱ زمان: ۱۳:۳۳   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۸۱۶ پل پوگبا، ستاره تیم منچستریونایتد به تمجید از عملکرد فصل گذشته تیمش پرداخت و مدعی شد که کسب ۳ جام نشان می‌دهد آنها خوب کار کرده اند. به گزارش “ورزش سه”، با وجود انتقادات بسیار به عملکرد آنها، یونایتد موفق […]

کد خبر: ۱۴۲۴۵۲۸/۳۱ زمان: ۱۳:۳۳   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۸۱۶

پل پوگبا، ستاره تیم منچستریونایتد به تمجید از عملکرد فصل گذشته تیمش پرداخت و مدعی شد که کسب ۳ جام نشان می‌دهد آنها خوب کار کرده اند.

به گزارش “ورزش سه”، با وجود انتقادات بسیار به عملکرد آنها، یونایتد موفق شد قهرمان لیگ اروپا، جام اتحادیه و کامیونیتی شیلد شود. پوگبا که اولین فصل بازگشتش به یونایتد را پشت سر می‌گذاشت، نتوانست در حد و اندازه انتظارات شاهر شود ولی او معتقد است که یوناتید نتایج خوبی گرفته است.


او گفت:” قبول دارم که خوب کار نکردیم، این کار را نکردیم، آن کار را نکردیم. می‌دانم چه کردیم. ما سه جام بردیم و این مهم ترین چیز است. زیرا شما می‌توانید بهترین بازیکن جهان باشید، عالی بازی کنید ولی جام نگیرید و چه کسی شما را به خاطر خواهد آورد؟ هیچکس. درست است؟”


پوگبا درباره جدایی از یونایتد گفت:” من یونایتد را ترک کردم که بیشتر بازی کنم. این چیزی بود که در آن مقطع می‌خواستم.  حس می‌کردم باید بازی کنم و نمی‌خواستم صبر کنم. بنابراین اگر منچستریونایتد هم تیمم نبود، یک تیم دیگر را ترک می‌کردم ولی در ذهنم این بود که کار من اینجا تمام نشده، من برخواهم گشت. مادرم به من گفت:” روزی برخواهی گشت.”

منبع:ورزش ۳