تاریخ: ۹:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کد خبر: ۱۴۲۴۵۲۰/۳۱ زمان: ۱۲:۱۵   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۷۸ خاویر هرناندس، ستاره تیم ملی مکزیک پس از پیروزی ۴-۱ آلمان مقابل این تیم در نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها، مدعی شد که از نتیجه به دست آمده بسیار ناراحت است. به گزارش “ورزش سه”، آلمان با دو گل لئون […]

کد خبر: ۱۴۲۴۵۲۰/۳۱ زمان: ۱۲:۱۵   ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ بازدید: ۷۸

خاویر هرناندس، ستاره تیم ملی مکزیک پس از پیروزی ۴-۱ آلمان مقابل این تیم در نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها، مدعی شد که از نتیجه به دست آمده بسیار ناراحت است.

به گزارش “ورزش سه”، آلمان با دو گل لئون گورتسکا از حریف پیش افتاد تا شاگردان یواخیم لوو بازی را در دست بگیرند و در ادامه، ورنر و یونس گل های بعدی را به ثمر رساندند. مارکو فابیان تک گل مکزیک را زد تا در نهایت بازی با نتیجه ۴-۱ به اتمام برسد و پس از بازی، خاویر هرناندس این نتیجه را ناعادلانه خواند.

 

 

 

او گفت:” احساس بدی دارم ولی سرم بالاست و به تیمم ، کادر فنی و هم تیمی ها افتخار می‌کنم. اگر فوتبال عدالت داشت، بازی طور دیگری رقم می‌خورد. شایسته این نتیجه نبودیم و البته بهانه ای هم نداریم. تنها چیزی که در سر ماست این است که ناراحتیم. هیچکس نمی‌خواهد اینطور در نیمه نهایی ببازد. واقعا می‌خواستیم به فینال برسیم. ولی فوتبال اینگونه است. ما مقابل قهرمان جهان حاضر شدیم و برای مکزیک بسیار مفید خواهد بود.

 

ما در دیدار رده بدنی مقابل قهرمان اروپا بازی می‌کنیم، چیزی که ۴ سال پیش به آن نرسیدیم بنابراین همین یک پیشرفت است. باید گام به گام قدم برداریم.

منبع:ورزش ۳