تاریخ: ۱۳:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کاروان تکواندو ایران در حسرت طلا ماند/ کیمیا علیزاده نقره گرفت ورزش > دیگر ورزشها – تیم‌های ملی آقایان و بانوان تکواندو ایران بدون کسب حتی یک مدال طلا به کار خود در مسابقات قهرمانی جهان پایان دادند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کیمیا علیزاده نماینده وزن ۶۲- کیلوگرم کشورمان در فینال این […]

کاروان تکواندو ایران در حسرت طلا ماند/ کیمیا علیزاده نقره گرفت

ورزش > دیگر ورزشها – تیم‌های ملی آقایان و بانوان تکواندو ایران بدون کسب حتی یک مدال طلا به کار خود در مسابقات قهرمانی جهان پایان دادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کیمیا علیزاده نماینده وزن ۶۲- کیلوگرم کشورمان در فینال این وزن با نتیجه ۱۹ بر ۹ مقابل «روس گباگبی» از ساحل عاج شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.
علیزاده تنها نماینده تیم بانوان ایران است که در بیست و سومین دوره رقابت‌های جهانی در موجو کره مدال گرفت. او همچنین اولین مدال نقره تاریخ تکواندو بانوان در مسابقات جهانی را کسب کرد.
علیزاده در مرحله نیمه نهایی و برای راهیابی به فینال این رقابت‌ها به مصاف «تاتیانا کوزمینا» از روسیه رفت و توانست با نتیجه ۹ بر ۶ پیروز و به این ترتیب راهی فینال شود. او پیش از گذشتن از سد تکواندوکار روس مقابل «فرناندا آگویره» از شیلی، «آشلی کرایولد» کانادایی و ئی چینگ لین از چین تایپه به پیروزی رسیده بود.
در این وزن «سو هی کیم» از کره جنوبی و «تاتیانا کوزمینا» از روسیه به ترتیب بر سکوی سوم مشترک ایستادند.
تیم مردان ایران هم بدون طلا این مسابقات را به پایان رساند. میرهاشم حسینی و آرمین هادی‌پور نقره گرفتند و مسعود حجی‌زاوره نیر برنز گرفته بودند تا کار تیم مردان ایران در مسابقات قهرمانی جهان با دو نقره و یک برنز به پایان برسد.
۴۳ ۴۳

منبع:خبرآنلاین

برچسب ها: