تاریخ: ۱۴:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

کد خبر: ۱۴۵۰۹۵۳/۴۱ زمان: ۱۸:۱۱   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ بازدید: ۲,۳۰۶ عارف غلامی مدافع جوان تیم سپاهان در حاشیه ی تمرینات این تیم برای محمد که هوادار سپاهان است، جشن تولد گرفت. به گزارش “ورزش سه”، طی سال های گذشته بسیاری از بازیکنان مطرح کشور برای حمایت از بیماران سندروم داوم […]

کد خبر: ۱۴۵۰۹۵۳/۴۱ زمان: ۱۸:۱۱   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ بازدید: ۲,۳۰۶

عارف غلامی مدافع جوان تیم سپاهان در حاشیه ی تمرینات این تیم برای محمد که هوادار سپاهان است، جشن تولد گرفت.

به گزارش “ورزش سه”، طی سال های گذشته بسیاری از بازیکنان مطرح کشور برای حمایت از بیماران سندروم داوم شماره ی ۴۷ را انتخاب کرده بودند و امسال نیز حسین پاپی و حسین بادامکی بازیکن های دو تیم سپاهان و سیاه جامگان این حرکت شایسته را ادامه داده اند.


روز گذشته در حاشیه ی تمرین سپاهان عارف غلامی مدافع جوان سپاهانی ها دست به کار قشنگی زد و برای “محمد” که یکی از هواداران سپاهان است، در تمرین طلایی پوشان و در کنار سایر بازیکنان جشن تولد گرفت.


غلامی مدافع جوان سپاهان در این خصوص به “ورزش سه” می گوید :« محمد هوادار چندین ساله ی سپاهان است و جشن تولد ۱۵ سالگی اش را پشت سر گذاشت. هادی عقیلی، حسین پاپی و حسین بادامکی هم برای حمایت از این بیماران و در راستای طرح دیوار ۴۷ شماره ی پیراهن ۴۷ را انتخاب کرده اند. من هم خیلی خوشحالم که توانستم با این حرکت کوچک، باعث شادی دل محمد بشوم.»

منبع:ورزش ۳