تاریخ: ۲۰:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

کد خبر: ۱۴۲۴۶۳۸/۳۰ زمان: ۰۰:۲۳   ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ بازدید: ۱,۰۶۳ الکسیس سانچس، ستاره سابق بارسلونا، آخرین صحبت های پپ گواردیولا در رختکن این تیم را فاش کرد. به گزارش “ورزش سه”، گواردیولا که بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ هدایت آبی و اناری ها را برعهده داشت، در آخرین […]

کد خبر: ۱۴۲۴۶۳۸/۳۰ زمان: ۰۰:۲۳   ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ بازدید: ۱,۰۶۳

الکسیس سانچس، ستاره سابق بارسلونا، آخرین صحبت های پپ گواردیولا در رختکن این تیم را فاش کرد.

به گزارش “ورزش سه”، گواردیولا که بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ هدایت آبی و اناری ها را برعهده داشت، در آخرین حضورش روی نیمکت بارسا، در فینال کوپا دل ری ۲۰۱۲ مقابل اتلتیک بیلبائو قرار گرفت؛ دیداری که با پیروزی ۳-۰ شاگردان او به پایان رسید.

 

سانچس که خود دو سال بعد از گواردیولا از بارسا جدا شد، در مورد صحبت های پپ در آن دیدار گفت:” در آن دیدار که او برای آخرین بار به عنوان سرمربی، بارسا را همراهی کرد، در رختکن بازیکنان را جمع کرد و گفت:” بچه ها، اگر شما به دستاوردهای بزرگی رسیدید، به خاطر همه بازیکنانی است که اینجا هستند.”

 

 

 

 

در آنجا بازیکنانی مانند لیونل مسی، آندرس اینیستا، ژاوی، جرارد پیکه و کارلس پویول حضور داشتند؛ بازیکنانی که فوق العاده کار کرده بودند. اگر آنها خوب کار نمی کردند، تیم هم بد کار می کرد. آن تجربه همیشه در ذهن من ماند.

 

در طول سال ها، من یاد گرفتم که نسبت به هم تیمی هایم خودخواه نباشم. رشد من به عنوان یک بازیکن، به من اجازه داد تا بیشتر با هم تیمی هایم ارتباط برقرار کنم. فکر می کن هم تیمی هایم به من نیاز دارند و من هم به آنها نیاز دارم.

 

می خواهم به همه دستاوردهای فردی هم برسم و به همین دلیل، به حمایت آنها نیاز دارم.”

منبع:ورزش ۳